ПОГАНІ ДОРОГИ
Шість історій про життя і війну

Нова п’єса Наталі Ворожбит (сценарій фільму «Кіборги»; п’єси «Вій.Докудрама», «Зерносховище»)
Режисерка Тамара Трунова («Саша, винеси сміття» – краща вистава 2017 року за версією критиків; «Близькість»; опера «Дідона та Еней»)

* * * * *
«Потужна п’єса… Ворожбит стає українською Сарою Кейн» - The Guardian

Війна на сході України – це не лише вибухи, обстріли та імена загиблих. За її лаштунками, по обидва боки фронту триває життя (не)звичайних людей, яких поєднали розбиті дороги Донбасу.

Молода жінка вирушає на схід України у пошуках документального матеріалу про війну, але там, у сірій зоні прикордоння стає заручницею і своїх, і чужих історій. Вона проживає їх немовби в задзеркаллі, де вже немає добра і зла, де жертва і кат міняються ролями, а любов стає минущою і невловимою.

«Погані дороги» – це шість історій про стосунки жінок та чоловіків, загострені і спотворені війною, та про переломи, які ніколи не загояться.

Ця п’єса – одне з перших висловлювань про війну на сході Україні на великій театральній сцені. Наталя Ворожбит написала її, збираючи історії і свідчення реальних людей для сценарію «Кіборгів» (реж. Ахтем Сеїтаблаєв). Та якщо «Кіборги» - фільм про міф та звитягу, то «Погані дороги» - п’єса про саме життя, яке завжди переважатиме смерть.

Уперше п’єса була поставлена у лондонському театрі Royal Court у жовтні 2017 року, тож на Сцені 6 відбудеться її українська прем’єра.

* * * * *
Британська критика про п’єсу:

«Безжальний погляд на те, як війна дегуманізує людину» – The Independent
«Сміливе дослідження особистого і сексуального, а також особливої інтимності війни» - Exeunt Magazine