Музиканти родом з космосу, майстри етно-джазу на бандурі і в прямому сенсі колектив-сім'я - група KoloYolo зіграє 14 вересня у Caribbean Club Concert Hall.

KoloYolo створили Коля і Оля, сімейна пара родом зі Східної України. Назву бенду вони вигадали одразу - відштовхуючись від власних імен. А вже потім відкрили його глибинний сенс. YOLO - усім відома абревіатура «You Only Live Once» - «Живеш тільки раз». А Kolo говорить про циклічність і нескінченність цього поняття. Музика KoloYolo про те, щоб жити справжнім, жити і насолоджуватися кожною миттю.

Якщо чітко прив'язуватися до жанру - група грає етно-джаз та fusion. За префікс етно- у їхній творчості відповідає бандура. Зараз KoloYolo випускають свій дебютний альбом і повністю віддаються музиці. «Тільки-но береш до рук інструмент - ніби вдихаєш повітря. Розумієш: це все, що необхідне для щастя», - ділиться Коля Гончаренко.

Їх джазової магією вже насолоджувалися на знакових українських фестивалях. Прийшов час київської публіки. 14 вересня космонавти від музики KoloYolo у Caribbean Club Concert Hall! Не проґавте.

У складі KoloYolo:

Оля Гончаренко - бандура та вокал

Коля Гончаренко - гітара та вокал

Олександр Лебеденко - барабани