ДУСТ² / Дні українського сучасного театру і танцю – зріз перформативних практик українського незалежного та експериментального театру і танцю, які свідомо протиставляють себе естетиці класичних та академічних театрів, запроваджуючи сміливі пошуки на кордонах перформативних мистецтв.

ДУСТ² приурочений до міжнародної конференції IETM (професійної мережі перформативних мистецтв), яка вперше відбудеться в Києві 21-24 червня 2018 року. Сім постановок ДУСТ² були відібрані з-поміж майже 50 проектів з усієї України.

У продажу доступні як квитки на окремі вистави, так і денні абонементи, а також абонемент на усі 3 дні фестивалю.

 

РЕСТОРАН «УКРАЇНА»

Незалежний проект, колективна робота Діми Левицького, Ніни Хижньої, Оксани Черкашиної та Євгена Якшина

Перформанс, devised theatre, постдраматичний театр / Тривалість: 1h00

Потреба говорити про корупцію провокує потік свідомості, серію перформативних галюцинацій акторок, де на поверхню виходять дитячі спогади, особисті травми, ідіосинкразії, зізнання, відчуття професійної нереалізованості та безпорадності. Для обох перформерок це – жест вивільнення та емансипації: від потреби завчати чиїсь слова, від прописаного сценарію, від сценариста, від авторитета, від боса, від Батька? Врешті, антиавторитарний мотив, так само, як антиолігархічний чи патріотичний – часто стає одним із побічних ефектів антикорупційних рухів.

Перформанс було створено в рамках проекту “Bestechend”, що здійснювався у співпраці між Ґете-Інститутом в Україні та Федеральним центром політичної освіти bpb за сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.