ДУСТ² / Дні українського сучасного театру і танцю – зріз перформативних практик українського незалежного та експериментального театру і танцю, які свідомо протиставляють себе естетиці класичних та академічних театрів, запроваджуючи сміливі пошуки на кордонах перформативних мистецтв.

ДУСТ² приурочений до міжнародної конференції IETM (професійної мережі перформативних мистецтв), яка вперше відбудеться в Києві 21-24 червня 2018 року. Сім постановок ДУСТ² були відібрані з-поміж майже 50 проектів з усієї України.

У продажу доступні як квитки на окремі вистави, так і денні абонементи, а також абонемент на усі 3 дні фестивалю.

 

 

КИЦЮНЯ. Дуже чорна комедія.
Дикий театр
Сучасний театр / тривалість: 2h30 з антрактом

Патрик - жорстокий і безжалісний вбивця, що тримає у страху всю Ірландію. Він не знає ні пощади, ні сентиментів. Як ураган він мчить по країні, змітаючи все і всіх на своєму шляху. І є лише одна істота у цілому світі до якої Патрик має справжні почуття. Але з нею стається біда, і під приціл месника-м’ясника потрапляє цілий острів.
Ірландія та Україна мають багато спільного в історії та націоналістичних рухах. «Кицюня» реактуалізує дуже чорну комедію Мартіна МакДони «Лейтенант з острова Інішмор, переносячи її, географічно та культурно, до сільської України. Ця захоплива і дещо брутальна вистава досліджує та іронізує над формуванням національної ідентичності та ідей, та над темними сторонами їхніх радикальних проявів.
Переможець Taking the Stage 2017 – щорічної театральної програми Британської Ради в Україні.
Дикий театр – один з найбільш популярних незалежних театрів в Україні, створений у 2016 році. Працює в гостросоціальному напрямку, орієнтований на сучасну драматургію, співпрацює з найбільш зухвалими режисерами сьогодення і випускає вистави на гострі, дискусійні теми. Вистави театру можуть травмувати та викликати обурення. Не рекомендовано до перегляду людям з хиткою психікою.