ДУСТ² / Дні українського сучасного театру і танцю – зріз перформативних практик українського незалежного та експериментального театру і танцю, які свідомо протиставляють себе естетиці класичних та академічних театрів, запроваджуючи сміливі пошуки на кордонах перформативних мистецтв.

ДУСТ² приурочений до міжнародної конференції IETM (професійної мережі перформативних мистецтв), яка вперше відбудеться в Києві 21-24 червня 2018 року. Сім постановок ДУСТ² були відібрані з-поміж майже 50 проектів з усієї України.

У продажу доступні як квитки на окремі вистави, так і денні абонементи, а також абонемент на усі 3 дні фестивалю.

 

МАПА ІДЕНТИЧНОСТІ / МОВА ВОРОЖНЕЧІ
Майстерня Антона Романова НЕТЕАТР
Невистава, перформанс / тривалість: 0h50

Невистава Мапа ідентичності / Мова ворожнечі – партисипативний та перформативний монолог оголеної людини про втрату власної ідентичності та спроба розібратися у причинах власної нетерпимості до ідентичності інших. Це спроба розібратися у власній ідентичності та ідентичності інших. Невистава – тест щирості та відважності глядачів і змусить їх задуматися про відповідальність за власні вчинки
Антон Романов народився та виріс у Криму, переїхав до Києва після анексії Криму Росією у 2014 році. За національністю росіянин. За громадянством українець. Режисер, перформер. Працював у багатьох театрах. Відкритий гей.

«У своїй майстерні НЕТЕАТР я намагаюся знайти межі театрального мистецтва та розширити їх… У невиставі Мапа ідентичності / Мова ворожнечі майже нічого не залишилося від театру, але перформансом вона також ще не є. Також у невиставі я торкаюся проблем ідентичності в Україні»..