Відтепер у Київському планетарії виступає оркестр

На перше музично-оркестрове шоу під куполом надихнув Арістотель

Музичне оркестрове шоу «Гармонія сфер»

Це незвичайне, екстраординарне, музичне та науково-популярне шоу за участю оркестру Eclectic Sound Orchestra. Завдяки поєднанню оркестрової музики та сферичних проекцій на куполі Київського планетарію, відбувається повне занурення в естетизм аудіо-візуальних образів.

Еклектика виконання:

Потужний звук живого оркестру, поєднаний з електронними семплами та бітом розкривають нові грані як класичних, так і сучасних мелодій. Це шоу яке буде «тримати» до фінальних акордів завдяки сучасній трактовці та використанню виразних художніх та технічних можливостей. Тільки в нашому шоу поєднані твори Баха, Моцарта з сучасними шедеврами кіно-композицій Ціммера та Вільямса.

Концепція:

«Гармонія сфер» - це античне і середньовічне вчення про музично-математичне влаштування космосу. Саме космос та музика надихнули Арістотеля на створення філософської концепції досконалої та божественної природи мелодії сфер.

Виконавці:

Eclectic Sound Orchestra (ESO) - новий унікальний оркестр, який активно набирає популярність в Європі. Закладена в основу ансамблю філософія еклектики, дозволила домогтися принципово нового звучання з урахуванням сучасних вимог до музики.

Оркестр Eclectic Sound Orchestra якісно відрізняється від будь-яких інших «традиційних» оркестрів. Різна жанрова спрямованість музики та використання цифрових технологій, зробили Eclectic Sound Orchestra новаторським і універсальним оркестром для будь-яких сучасних потреб шоу-бізнесу.

Відвідавши шоу «Гармонія сфер» ви не тільки отримаєте надзвичайне естетичне задоволення, а також зможете побачити музику та дізнатись про концепцію «музики сфер» яка проіснувала вже 3 тис. років.

Музичний продюсер шоу та диригент – Сергій Лихоманенко

Композитори та аранжувальники:

-Євгеній Жаку,

-Юрій Яцюк,

-Валерія Фінікопуло

-Влад Солодовніков

Вартість квитків: від 150 до 350 грн.

Тривалість концерту – 70 хв.