Упродовж двох років свого існування Radio Plush (Радіо Плаш) встиг потрапити в плей-листи не тільки радіостанцій, але й меломанів з усього світу. І це попри те, що дебютний EP створювався в гаражі, а не на професійній студії. Опитування, котрі провели Radio Sumbarina, а згодом і UA/TV, показали, що 9 з 10 респондентів не змогли визначити, з якої країни Radio Plush,- завдяки фірмовому звучанню. 2017 року гурт потрапив у четвірку фіналістів українського відбору GBOB.

Global Battle Of The Bands (скорочено GBOB) — це найбільший всесвітній музичний чемпіонат, який має на меті знайти та відкрити широкій аудиторії найкращі таланти альтернативної музики. За одинадцять років GBOB Challenge став найбільшим у світі і най впливовішим музичним змаганням: через його сцену пройшло більше 50 000 музикантів.

6 квітня гурт презентуватиме нову платівку, саундпродюсуванням котрої зайнялась студія Bobina Records, відома своєю співпрацею з O.TORVALD, АНТИТІЛА, БУМБОКС, ДИМНА СУМІШ.

Також цього вечора хлопців своїми виступами підтримають гурти Megapolis Witches та August J.

За час свого існування Megapolis Witches заслужив симпатію шанувальників брит-року серед української молоді. Коллектив дав багато концертів у Києві та в інших містах України,

брав участь у фестивалях Summer Sound, Mainstage, де грав на одній сцені

з Miles Kane, ТНМК, BRUTTO, Vosmoy, O.Torvald, Pianoboy та з багатьма іншими.

August J сформувався 2015 року. В активі колективу два міні-альбоми, відеокліп на трек Cold Touch та виступи на багатьох київських фестивалях. На початку жовтня цього року відбувся реліз відео-синглу ‘Wires and Waves’ . За кілька років гурт багато експериментував і зупинився на електронному звучанні.

Квитки:https://concert.ua/ru/eventpage/radio-plush