«КВІТКА» продовжує своє життя, рятуючи жінок України!

Цей ювілейний благодійний концерт, присвячений 65-річчю з дня народження американської співачки з українським серцем — Квітці Цісик.

У концерті візьмуть участь:

-Брія Блессінг та Людмила Фесенко з США,

-Володимир Горянський та Рима Зюбіна,

-Кирило Стеценко та Алекс Гутмахер, США

-Neo ballet Ольги Семьошкіної,

-Кіра Мазур, гурти «Антитіла» та «Каблуками по бруківці»

-Також глядач вперше побачить уривок з прем’єрної вистави «КВІТКА» Вінницького театру ім. М. К. Садовського та з музичного монологу-притчі «Я — КВІТКА» за участю актриси театру ім. Івана Франка, лауреата театральної премії «Київська пектораль», лауреата міжнародних конкурсів вокалістів — Вікторії Васалатій.

Важлива складова концерту — оригінальні голосові фонограм Квітки Цісик та унікальне архівне відео.

Ведучий — Олексій Богданович, режисер — Володимир Борисюк

Під час концерту буде здійснена основна місія проекту — передача 100 000 грн. для придбання пересувного мамографа «КВІТКА» для профілактики і лікування раку молочної залози серед жінок Київської області.

Україно-Американський благодійний проект «Незабутня Квітка», присвячений Квітці Цісик, започаткований продюсером українського походження Алексом Гутмахером у США в 2007 р. та реалізується за сприяння Української Американської Координаційної Ради. Оскільки усі жінки сім’ї Цісиків померли від страшного діагнозу — раку грудей (в 1994 р. — мати Іванна, у 1998 р. — Квітка Цісик, у 2003 р. — сестра, піаністка Марія), — усі концерти проекту проводяться як соціально-благодійні. Тож, традиційно кожний захід проекту «Незабутня Квітка» є не тільки культурно-мистецьким, освітнім, а перш за все — благодійним. Частина коштів від продажу квитків на заходи завжди перераховується в онкоцентри — для профілактики та лікування раку молочної залози серед жінок України. Найвагомішим результатом з часу започаткування проекту у 2007 р. стало придбання пересувного мамографа для Вінниччини, який має назву КВІТКА.

…Вона була на батьківщині лише раз. 1993-го. Через п`ять років американська співачка українського походження Кейсі Цісик відійшла у засвіти, не доживши до свого 45-річчя п`ять днів. Її добре знала і чула вся Америка, американці навіть підрахували, що голос Квітки Цісик лунав 22 мільярди разів в різних радіоефірах, з екранів кінотеатрів, на телебаченні. Згодом вона прийшла і до нас — унікальним колоратурним сопрано зазвучали у її виконанні «Два кольори», «Я піду в далекі гори», «Чорнобривці»…

Коли вслухаєшся в її тонкий, чистий та прозорий голос, де лише легкий акцент видає закордонну співачку, — кожного разу відкриваєш її по-новому, а її пісня надихає. У ній все — ліричність та емоційність, глибина і проникливість, життєва мудрість, якась первісна гармонія і спокій. Тут немає пафосу і позірної риторичності. Її голос звучить плавно, без напруги і надмірності, але в ньому повно життєвої сили і крику душі. А коли слухаєш її пісні, то завжди наповнюєшся почуттям любові й… туги, немов наслідуючи символічні слова пісні «Два кольори», де любов і журба завжди поряд. Навіть весела пісня у неї звучить тужливо-сумно. У цих піснях — вся Квітка Цісик: емоційна, сильна, вольова. Ця сила духу передається всім, і її голос неможливо не слухати. Якась космічна скорбота і туга, яка так властива українському народу, розлита у її піснях.