За час свого існування музиканти вже встигли записати сингл  _Браття Українці_ і на кіностудії імені О. Довженка відзняти відео, яке вже сьгодні вподобали українські та зарубіжні слухачі та глядачі, що підтверджують соціальні мережі(Ютуб та ін.). Цікаво те, що в цій музиці та текстах є все, що так чи інакше стосується кожного з нас. Вона чіпляє з перших слів і акордів, ці пісні слухають підлітки і їхні батьки, чиновники в білих комірцях і навіть бабусі). Оператори Київстар та МТС розмістили у вигляді рінгтону пісню _Браття Українці_ і це ще раз підтверджує, що «ШАБЛЯ Life» користується успіхом серед українців і не тільки.

Музиканти зіграли декілька концертів в Киеві, особливий концерт відбувся на Майдані Незалежності 05.12.13 р., де під вигуки людей, яких було близько 50 000, «Україно, вставай» Шабля Life зірвала оваціями Майдан. Зі слів фронтмена групи  Володимира Ейгензеєра: «Я хотів би думати, говорити, а тим паче, співати про щось світле і веселе. Але коли якісь, вибачте на слові, виродки вбивають людей, розриваючи мою країну на шмаття, ми всі, хто вважає Україну своєю Батьківщиною, маємо робити все можливе, щоб вплинути на ситуацію заради майбутнього». Колектив сам по собі дуже багатонаціональний, в ньому є українці, німці, євреї, інгуші та росіяни — це підтверджує ще раз, що і музика цієї групи також є багатонаціональною.

На данному етапі «ШАБЛЯ Life» готується до запису повноцінного студійногоальбому в цифровому форматі і, можливо, на вініловому носієві. А також планує тур по містам України, країнам СНД і Європи.