Від творців KOZA Podil :)

ПДЛ, об’єднання культурних інституцій Подолу, запрошує разом відзначити переїзд фестивалю Docudays UA ( Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA ) на нове місце серією спеціальних подій у суботу 31 березня. Кінопокази переможців та учасників Docudays UA, тематична лекція, безкоштовний Drink&Draw, а також вечірка – все це зупинки нашого культурного маршруту Подолом!

ПРОГРАМА МАРШРУТУ

12:00 – Port creative hub – Показ фільму-переможця національного конкурсу Docudays UA та зустріч з режисером.

Цього року Національний конкурс Docu/Україна Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA включатиме лише повнометражні стрічки. Цього року обирали із-понад 100 дуже сильних робіт українських документалістів.

Хто буде переможцем ми ще не знаємо, але з нетерпінням чекаємо вас насолодитися і поспілкуватися з творцями цієї стрічки. Реєстрація: https://docs.google.com/

forms/d/e/

1FAIpQLSfisZ_kqmtEvlL9kLpLW

5SNLWkiwX9_BAfrQDFR0EgJ6fs

qKQ/viewform

14:00 – BURSA Gallery – Показ фільмів «Віддалік» і «Бузок» та розмова з автором.

Катя Горностай – українська режисерка-документалістка,

випускниця школи документального кіно і театру Марини Разбєжкіної.

Короткометражний фільм «Віддалік» отримав 4 призи на міжнародних кінофестивалях, а «Бузок» – спеціальний диплом журі 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю та Приз ФІПРЕССІ на Одеському міжнародному кінофестивалі за «Найкращий український короткометражний фільм».

Після показу Катя відповість на запитання глядачів та розкаже про кіно.

Реєстрація:

https://docs.google.com/

forms/d/e/

1FAIpQLSfsyRU1mxmme7gLytXuQ

wu5v7H1-rVVIj-4ES7LQIlpcxz

JLQ/viewform

15:30 – Ya Gallery – Лекція Оксани Брюховецької “Гендерна нерівність в культурі: традиції і зміни”

На лекції Оксана Брюховецька буде говорити про культуру повсякдення та гендерні приписи, які ми виконуємо, не задумуючись, культурну освіту та її вплив на нас. Про те, якими способами ми можемо видозмінювати культуру спільними зусиллями, а також про меншість жінок у цій сфері станом і до сьогодні.

Деталі події та реєстрація: https://goo.gl/forms/

d881Gg40Bp2eCZP52

18.30 – Dymchuk Gallery – Короткий метр з програми DOCU/УКРАЇНА

Dymchuk Gallery представляє підбірку з архіву фільмів української програми Docudays. Серед них – фільм колективу Fantastic Little Splash, виставка яких триває в галереї.

Реєстрація: https://goo.gl/forms/

uIXq4bp1LHVx4V333

Програма:

“Метро”, 2016. Реж.: Лєра Мальченко, Олександр Ганц (Fantastic Little Splash)

“Ленінопад”, 2017. Реж.: Світлана Шимко

“Щоденник”, 2016. Реж.: Олександра Чупріна

“Історія зимового саду”, 2017. Реж.: Семен Мозговий

20:00 – IZONE – DnD Рівні Рівності

31 березня о 20:00 в IZONE пройде Drink & Draw нового формату. План на вечір залишається незмінним: зустрічаємося, спілкуємося, малюємо. Але – сюрприз – моделлю зможе бути будь-хто з вас. Кожні 15 хвилин обираємо нову модель чи навіть кілька та малюємо портрети!

Докладніше https://izone.ua/ua/event/

842

23:55 – Closer – Leif

А після всього запрошуємо усіх друзів ПДЛ потусити на вечірці від Leif – музиканта та саунд-продюсера з Британії, відомого своєю зрілістю у написанні електронної музики. Не так давно він випустив альбом, де яскраво виражені м’які синтезатори нанизані на глухий, трохи зашумлений біт, який – якщо прислухатися – розкриває складну ритмічну структуру. Майже акустична мелодичність проривається крізь завісу ембіентної пари, часом слабо окислюючись і додаючи нервозності в загальну сонну атмосферу.

--

Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Входить до Міжнародної мережі правозихисних кінофестивалів Human Rights Film Network. Відбувається щороку в Києві впродовж останнього тижня березня. Після завершення Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю. Покази та обговорення фільмів за участі експертів з прав людини тривають із жовтня до грудня (включно). Протягом року Docudays UA популяризує авторську документалістику в кінотеатрах в рамках проекту DOCU/ХІТ. Розвиває у молоді критичне мислення в кіноклубах медіапросвіти з прав людини Docudays UA. Представляє проект культурної дипломатії SEE UKRAINE у Європі. Допомагає молодим українським документалістам з виробництвом фільмів на платформі DOCU/PRO. Щороку випускає каталог нових українських фільмів для промоції закордоном. ХV Docudays UA відбудеться з 23 по 30 березня 2018 року в Києві.

ПДЛ — це об'єднання культурних ініціатив Подолу заради створення проектів, метою яких є формування спільноти подолян, а також сусідського партнерства між арт-інституціями. Першою подією став культурний різдвяний маршрут KOZA Podil. Тепер ми продовжуєм нашу традицію у оновленому складі організаторів — Port creative hub, IZONE та ІЗОЛЯЦІЯ, BURSA gallery, Dymchuk gallery, Ya Gallery, Closer. Далі буде.