Озброєні та Небезпечні. Нові серії

«Озброєні та Небезпечні» (2017 - 2018) – міні-серіал Миколи Рідного, присвячений темі мілітаризації суспільства, а зокрема – ставлення молоді до насилля та зброї. Короткі епізоди зняті смартфоном та фотоапаратом під час вечірок, прогулянок, випадкових ситуацій у місті, що сталися з автором та його друзями. Монтаж поєднує їх зі знайденими відео дій ультраправих радикалів, поліції та військових та, зокрема, їх дітей. Рефлексія «Озброєних» спрямована не тільки на відображення крихкого стану суспільства, але й на взаємовідносини повсякдення, інтернету та кінематографу.

В нових, 3-й та 4-й серіях, герої серіалу стають учасниками ситуацій, що нагадують хоррори та фільми-катастрофи , але безпосередньо пов’язані з реальністю: зі свавіллям поліції та декомунізацією, насиллям ультраправих та рейдерством. Зйомки проходили у Києві, Харкові, Кривому Розі та Запоріжжі. Знайдені відеоматеріали були зняті в тих са місцях.

Головними героїнями та героями стали Анна Щербина, Валентина Петрова, Ольга Суліма, Даніїл Ревковський та Сергій Попов. Для саундтреку залучені композиції груп Оля! Домой! (Кривий Ріг) та Nearly Offensive (Харків).