Концерт легендарного валторніста Аркадія ШИЛКЛОПЕРА у Києві.

16 жовтня, у Великій концертній студії Будинку Звукозапису, виступить один з найвідоміших валторністів світу – легендарний віртуоз Аркадій ШИЛКЛОПЕР.

Сьогодні Аркадій ШИЛКЛОПЕР – є одним з найвідоміших валторністів Світу. Його графік концертів розплановано на декілька років вперед – він виступає з найвідомішими оркестрами світу і співпрацює з провідними диригентами. Крім того, Аркадій – відомий джазовий музикант, який бере участь у найпрестижніших джазових фестивалях країн Європи, Північної т а Південної Америки.

Цим концертом розпочне свій ПЕРШИЙ концертний сезон проект “Radio.Symphomy.UA” – за участю одного з найвідоміших та найстаріших оркестрів України: академічного симфонічного оркестру Українського Радіо.

Програма концерту неповторна: Перша частина – це музика легедарної британської групи “YES”, яка у 2016 році увійшла в Зал Слави Рок-н- Ролу! Автор версії для великого симфонічного оркестру – сам Аркадій ШИЛКЛОПЕР!

Друга частина програми – особливий дарунок для всіх поціновувачів джазу: найвідоміші джазові музиканти України зіграють знамениті джазові стандарти та авторські композиції разом з Аркадієм Шилклопером до Дня Народження, яке музикан святкуватиме в ці дні!

Спеціальні гості: Олександр РУКОМОЙНИКОВ (саксофон), Сергій ДАВИДОВ (фортепіано),

Максим ГЛАДЕЦЬКИЙ (контрабас), Сергій ХМЕЛЬОВ (ударні та перкусія).

Диригує – народний артист України маестро Володимир ШЕЙКО