12 липня в Києві вперше відбудеться великий спільний концерт українських рок-гуртів - “BARAHTA” та “БІЛА ВЕЖА”.

Два гурти – один концерт

Довго чекали та дочекались! Таке просто неможливо пропустити!

12 липня в столичному клубі “Doker Pub” вперше відбудеться повноформатний концерт двох рок-гуртів – Біла Вежа та BARAHTA. Багато рок-н-ролу не буває, а музика – це найкращий подарунок літом, коли хочеться відриватися на повну!

Протягом двогодинного концерту прихильників чекатиме вибухове шоу справжнього українського року, тисячі секунд скаженого драйву, кілометри рядків, найсміливіші експромти - подвійний драйв!
Зі сцени лунатимуть тільки найкращі пісні та без сюрпризів не обійдеться також.

Українська рок музика починає виходити з тіні сумнівів і пережитків стереотипів. Якість, професійність та жива енергія виступів - це не тільки слова для команд, що 12 липня вийдуть на одну сцену. ( ссилка на карабас)
З кожним концертом, вони доводять, що українська рок-музика стрімко набирає оберти, має високий рівень і нам є чим пишатися.

Музика BARAHTA - це глибина і повний відрив. Чого тільки варті їх пісні -“Скажи мені”, “Вже нема”. BARAHTA грають разом три роки і перший їх виступ розпочався на великій сцені “Євромайдану”. Заспівавши “Давай вставай”, пісня стала неофіційним гімном революції гідності, а гурт завоював любов прихильників. На рахунку музикантів постійні виступи на головних сценах фестивалей України, на головних площах міст, участь у телевізійному проекті “Х-фактор 6”, “Мамахохоталашоу”. Нещодавно гурт презентував відвертий кліп з позначкою (18 ) - “НЕ СПИ”, що відкрив гурт з провокаційного боку. Новий сингл “ХВИЛЯ” – обов’язково залунає наживо на концерті.

Біла Вежа - це 5 музикантів. За час свого існування гурт випустив 3 альбоми та відзняв 6 відеокліпів. Останній альбом «Бути Вільним» було презентовано восени 2016 року. Сингли з альбому «Бути Вільним» знаходяться у постійній ротації на найбільших радіостанціях України, а нові кліпи можна побачити на М2 та інших музичних каналах України. У творчому здобутку гурту - виступ у якості суппорту легендарного гурту «Uriah Heep», виступ на НСК «Олімпійський» на підтримку українських футболістів, а також участь у 6-му сезоні «Х-Фактор», в якому БІЛА ВЕЖА увійшла у Топ-5 кращих виконавців.

«Відрив, танці, багато року і обов’язково - крутий двіж!” – такий прогноз в столиці на 12 липня.

Приходь, щоб стати свідком незабутнього рок концерту!