Джиммі Бош - легенда сальси та зірка латін-джазу з Нью-Йорку з сольним концертом у Києві!

Джиммі - тромбоніст, композитор та бенд-лідер.

Його називають “кращий сальса-тромбоніст світу”. “посол сальси” та “король тромбона”, що підтверджують премії The Grammy та інші престижні нагороди.

За його плечима - участь у записі більше 70 альбомів та 4 сольних диска. Він грав практично з усіма зірками сучасної латини Tito Puente, Celia Cruz, Marc Anthony, Eddie Palmieri, Cachao, Los Van Van, Ruben Blades та багато інших.

У 90-ті роки творчість Джиммі стала одним з факторів, які відродили популярність сальси після 15-річного занепаду.

Його музика щира та енергійна, з яскравим тембром та ритмічністю. Під неї важливо танцювати, адже саме таку мету переслідує Джиммі.

Він грає сальсу та закохує у неї людей по всьому світу! Його можна почути на танцювальних майданчиках від США до Японії, від Венесуели до Австралії.

А вже 29-го червня ми запрошуємо на його концерт у Caribbean Club Concert Hall. Подію для тих, хто шанує якісну музику та обожнює пристрасні латиноамериканські танці!

Вперше в Києві Джиммі Бош виступив у 2010 році у музичному супроводі від сальса-оркестру DISLOCADOS. І цього разу він знову заграє з цим кращим та найтитулованішим сальса-колективом.

DISLOCADOS - це український гурт, який грає сальсу та кубинську музику вже майже 12 років. Вони об’їздили з концертами всю Україну, брали участь у численних фестивалях та конкурсах. Насьогодні цей сальса-бенд є єдиним вітчизняним колективом, який отримав престижну міжнародну премію Independent Music Awards (IMA).

Лідером гурту є відомий віртуозний піаніст та композитор - Ілля Єресько. Саме з участі у DISLOCADOS розпочалась блискуча кар’єра справжніх зірок Денниса Аду та Олесі Здоровецької, чиї імена відомі світовій музичній спільноті.

Після першого спільного виступу 7 років назад Джиммі Бош та DISLOCADOS продовжують виступати разом в Україні, Польщі, Марокко, Франції та інших країнах.

29-го червня не пропустіть концерт, на якому ви не тільки почуєте музику у виконанні справжньої легенди, але і зможете потанцювати під живе виконання музики зі світовим знаком якості.

Літній вечір з музикою Джиммі Боша та DISLOCADOS - це той час та емоції, які зігріватимуть взимку!

Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.