“IDEALISM 1”

Поетико-музичний перформанс

Настасья Мілевська_поезія

Лєна Ребрик_вокал/клавіші

Анна Глухенька_віолончель/скрипка

Сергій Потієнко_бандура

Юрій Кулініч_гітара

Надзвичайно глибока поезія від Настасьї Мілевської та прониклива музика Лєни Ребрик, у супроводі віолончелі, скрипки, гітари та бандури.

Неординарне поєднання музичних інструментів, авторська музика та вірші змусять вас відчути та повірити в те, що ІДЕАЛІЗМ – не забута філософська концепція, а спосіб бачення та мислення.

Настасья Мілевська – поетка з Харкова, чия поезія змушує серце битися частіше. Неординарна, потойбічна, дивна та глибока. Рядки та слова її віршів навіть найбільшого циніка змусять повірити в існування чогось більшого. Більшого за людину, за Бога. Тема смерті, що пронизує усю творчість Настасьї не каже про відчай, вона вчить цінувати кожну хвилину життя, та бачити цей світ в усіх його гранях. Настасья Мілевська підкорила публіку своєю щирістю та унікальністю не лише в багатьох містах України, а також і за кордоном. У Грузії вона презентувала свою першу збірку «PSI».

Лєна Ребрик – імпровізаторка з Києва, що створює музику інтуітивно, душею. На концерті прозвучать її пісні трьома мовами, а також саундтреки з вистави Дикого Театру «Том на фермі», де Лєна виступила композитором. Вперше буде презентовано творчий тандем із Анною Глухенькою – віолончелісткою, скрипалькою, акторкою театру «Золоті ворота» та «Дах».

На гітарі акомпонуватиме музикант та актор Юрій Кулініч. Глядачі отримають змогу почути надзвичайне виконання на бандурі від Сергія Потієнко з гурту Шпилясті кобзарі, яких знають не лише в Україні, а й за її межами.

Концепція ІДЕАЛІЗМУ стверджує, що в основі речей та явищ нашого життя лежить саме ідея, а не матерія. Ми доведемо вам, що це правада. Мистецтво слова, музику та космічного бачення світу – все це очікує вас 12 травня, о 19:00 на сцені Малої опери.

Проект реалізується за підтримки Дикого театру.