У Caribbean Club прозвучить музика Майкла і Ренді. Майкла і Ренді Брекер, двох талановитих братів, під чий диско-хіт «Sneaking Up Behind You» в 1976 році не танцював хіба тільки ледачий. Це майстри джаз-року і фьюжн, група Brecker Brothers. Та і як ще було назватися братам?

А зіграють триб'ют видатним американським джазменам не менш видатні джазмени, але українські - Денніс Аду, Дмитро Александров, Родіон Іванов, Михайло Баньковский, Микола Кістеньов і Сергій Балалаєв. Їх імена на слуху, їх талантові аплодують за межами України, вони грали і продовжують грати в безлічі проектів і колективів.

11 травня шестеро українських віртуозів зіграють фьюжн і джаз-рок Brecker Brothers на свій лад.

Майкл (тенор-саксофон) і Рендал (труба) долучилися до джазу ще змалечку. Спасибі батькові, піаністу-любителю. Кожен із них йшов своєю музичною дорогою, але рано чи пізно (в 1975 році) їм судилося зійтися на одному шляху.

А вже в 1978 році музиканти видають на-гора диск «Heavy Metal Be-Bop», і ... ця назва повністю відображає зміст альбому: галасливий джаз-рок з безліччю рифів і важких барабанів. Записаний в прямому ефірі в Нью-Йорку, цей вибухонебезпечний музичний коктейль без сумніву випередив свій час.

Гучний, ритмічний джаз-фанк, приправлений саксофоном і трубою, потужний бас, важкі гітарні рифи і напористий барабанний дріб - якщо коротко, музику Brecker Brothers можна описати саме так.

Не пропустіть єдиний концерт Tribute to Brecker Brothers від українських віртуозів в затишній, по-справжньому джазовій атмосфері Caribbean Club!

Для вас гратимуть:

Денніс Аду - trumpet, effects
Дмитро Александров - ten sax
Родіон Іванов - keyboards
Михайло Баньковський - guitar
Микола Кістеньов - electric bass
Сергій Балалаєв- drums

Фан-зона - свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.