Благодійний дитячий рок-бал з Олегом Скрипкою - «Рок до зірок» 12 квітня 2017 року у приміщенні Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал».

Де збираються найкрутіші маленькі рокери і рокерші столиці?! Правильно, ви не помилилися, вам сюди, «Країна Мрій» оголошує Благодійний дитячий рок-бал з Олегом Скрипкою - «Рок до зірок»! Вам не здалося - саме дитячий і саме рок-бал, який відбудеться в День космонавтики - 12 квітня в Мистецькому Арсеналі.

З нами ви потрапите у вир справжнього рок-музики і бебі-рок стилю! Разом ми заспіваємо в рок-караоке з Олегом Скрипкою та відірвемося під ритми його запального діджей-сету. Оволодіємо ритмами гри на барабанах, станемо свідками байкерського шоу, зануримося в ауру рок-н-ролу разом з танцюристами шоу-балету, які навчать стильною хореографії та синхронного виконання.Стиль та імідж гостей балу будуть визначати обов'язкові елементи рокерского дрес-коду! Це може бути фрак в блискучих металевих застібках, футболка з яскравим принтом «AC/DC» і чорним метеликом або щось інше - стильне і екстравагантне. Ми даємо нашим гостям право визначати самостійно, як поєднувати в своїх образах стилістику року і повсякденного casual-стилю.

На дитячому рок-балі будуть працювати анімаційні зони, де гості доповнять свій образ аквагримом, стильним флеш-тату, зроблять кольорові пасма. Біля фотозоні можна буде зробити стильні фото на тлі хромованих мотобайків, справжніх рокерських барабанів, за якими проведуть майстер-класи зіркові музиканти.

Українські дизайнери представлять показ модної колекції в стилі «Kids rock fashion».

Мета захід - благодійність.

Будемо вдячні, якщо Ви не залишитесь байдужими до дитячого Рок-Балу і підтримайте його! Отримані кошти ми спрямуємо на придбання медичного обладнання для лікування маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Це державна установа - єдиний в Україні медичний заклад, де дітей з вродженими вадами серця оперують з перших годин життя. Щорічно десятки тисяч дітей з України отримують там консультативну, кардіологічну та кардіохірургічну допомогу.

Всі операції і обстеження для українських дітей - безкоштовні.

Що: «Рок до зірок» - Благодійний дитячий рок-бал.

Де: Мистецький арсенал (вулиця Лаврська, 10-12).

Коли: 12 квітня, 17:00.

Активності: - Виступ Олега Скрипки спільно з дитячими рок-колективами; 

- Драйвовий рок-бал; 

- Акробатичні трюки від повітряних гімнастів; 

- Виступ шоу-балету «живих іграшок»; 

- Рок-караоке;  - Екстравагантні фотозоні з байками; 

- Школа гри на барабанах; 

- Музично-танцювальний флеш-моб з Олегом Скрипкою; 

- Безліч неймовірних сюрпризів, якими ми здивуємо вас на заході.

Дітям до 3 років вхід безкоштовний.