Попелюшка, або стара-нова історія.
За мотивами казки Ш. Перро

«Один удівець-королівський лісничий одружився вдруге з удовою, такою чванливою та гордовитою, якої, відколи світ стоїть, ніхто й не бачив.

Вона мала двох дочок, теж чванливих і гордовитих. А в чоловіка була своя дочка, надзвичайно добра та ніжна — вся в матір, найкращу жінку в світі…»

Так йдеться у старій історії - суперзлодійка мачуха та потвори-дочки, добрий та слабодухий батько, веселий король та прекрасний , благородний принц.. Майже не забули- фея-хрещена, яка нарешті спромоглася допомогти своїй хрещениці…

Старі історії повторюються, але можливо на цей раз ми все ж таки зробимо щасливою не тільки Попелюшку- мачуха виявиться не такою вже й підступною, а «з характером», яку нарешті приборкує її чоловік і вони стануть щасливою парою, сестри також на балу зустрінуть своє кохання, ну і Попелюшка, безумовно отримає свого прекрасного принца!

Нарешті, всі герої цієї нової-старої історії «дістануться до самісінького щастя».

(Казка для дітей і не тільки. Малі зануряться у чарівний світ Казкового Королівства і справжніх див, а їх батьки отримають задоволення спостерігаючи за подружжям Короля і Королеви, Лісничого і Мачухи, а також отримають поради з того, як зустріти свого принца або зробити принцом того, хто вже поруч.)