Selector Live: Ray BLK

Британська Рада та клуб Sentrum відкривають третій сезон концертів нової британської музики Selector Live. 31 березня о 20:00 у рамках проекту відбудеться виступ соул-співачки з Південного Лондона, переможниці BBC Sound of 2017 Ray BLK.

Рей виросла у сім’ї без музичного бекґраунду, а свік смак сформувала, дивлячись MTV Base і слухаючи записи Missy Elliott, Lil Kim та The Notorious B.I.G. У 13 років дівчина створила гурт уже з відомим на сьогоднішній день продюсером і музикантом MNEK - New Found Content, а у 2015 випустила трек “50/50”, який потрапив у плейліст радіостанції BBC Radio 1Xtra і заявив про неї широкому колу слухачів. У 2016 році співачка випустила міні-альбом “Durt”, до якого ввійшли треки, записані з Stormzy, Wretch 32 і SG Lewis, також вона з’явилась у списку журналу NME “100: головна нова музика 2017”.

Нещодавно Ray BLK очолила список 'BBC Sound of 2017’, щорічного опитування музичних критиків та представників індустрії, покликаного визначити найперспективніших нових артистів, за якими стоїть майбутнє не лише британської сцени, але й музики в цілому. У попередні роки переможцями ‘Sound of’ ставали 50 Cent, Адель, Майкл Ківанука, Сем Сміт, Years&Years і Джек Гаррет.

Сценічний псевдонім “BLK” - акронім слів Building Living Knowing (Будувати, Жити, Знати) - відповідає трьом основним цінностям співачки, які вона прагне донести слухачам через тексти своїх пісень.

Вартість квитків - від 360 грн.

Інформаційні партнери: Радіо Аристократи, онлайн-портал Comma.

Довідка:

Серія концертів Selector Live, організована Британською Радою в Україні спільно з Sentrum на підтримку радіошоу The Selector, представляє українській аудиторії музику найрізноманітніших напрямків – від гітарного інді-року до “інтелектуальної” електроніки.