Інтерактивна музична казка для дітей молодшого та середнього віку «Новорічні пригоди Маші та Віті». 29 грудня 2014 року в приміщенні театру «FantaziaNew».

Музика - Г.Гладков.
Хореографія - І.Гелунєнко.
Вокал - Є.Золотоног.

Музично-пригодницька легендарна казка 70 -х років, в яку закохане не одне покоління! Сучасна хореографія і живе виконання казкових хітів Г.Гладкова! Новорічне шоу втілюватимуть найталановитіші актори театру «FantaziaNew». Ця казка буде цікава всім: як самим маленьким глядачам, так і їх батькам! Жива анімація, в якій глядачі беруть участь разом з акторами … і звичайно ж подарунки від Діда Мороза!

Історія про відмінницю Машу та комп’ютерного генія Вітю, які на новорічному ранку затіяли суперечку: чи бувають на світі чудеса. Раптово діти від Діда Мороза дізнаються, що пропала Снігуронька, її забрав у своє царство Кощій, щоб і у них теж було свято. Маша і Вітя відправляються рятувати Снігуроньку,  Дід Мороз відправляє їх у казку. Вони зустрічають багато перешкод, знайомляться з новими друзями, а ще їм доведеться побачити і почути знаменитий гурт «Дикі гітари»!.. Але дружба, талант та винахідливість Маші і Віті допомагають їм добратися в царство Кащея. А там і починається найцікавіше…

У ролях:

Маша - К. Нечиталюк
Вітя - М. Савченко
Баба Яга - А. Яковлєва
Лєший - Р.Укрей
Кіт Матвій - О.Воронько, Л.Долубєков
Дід Мороз - Л.Долубєков, О.Воронько
Снігуронька - К.Загоруйко
Кікімора - А.Шпагіна
Кощій - Т.Віннік.