«Сезон джазового вокалу» від Міжнародного джазового абонементу триває!

13 грудня 2016 року на всіх справжніх поціновувачів джазу чекає по-зимовому затишний і теплий концерт чудової американської вокалістки і саксофоністки Камілли Турман (Camille Thurman) з програмою «Let It Snow!». В рамках європейського передноворічного туру зірка нью-йоркського джазу дасть лише два концерти в Україні. 12 грудня вона виступить у Львові, а 13 грудня - в Києві, в культовому клубі SENTRUM (вул. Шота Руставелі, 11).

Володарку шикарного голосу в 4 октави, Каміллу Турман часто порівнюють з такими легендарними джазовими співачками, як Мінні Ріпертон (Minnie Riperton), Елла Фітцджералд (Ella Fitzgerald) і Сара Вон (Sarah Vaughan). А багатий, оксамитовий і теплий звук її саксофона провокує критиків порівнювати виконавицю з такими гігантами, як Джин Аммонс (Gene Ammons) і Декстер Гордон (Dexter Gordon). Камілла володіє даром об'єднувати в своїй творчості традиції «золотої епохи джазу» і новаторство сучасної імпровізаційної музики. Завдяки цьому вокальні джазові стандарти та саксофонні соло в її виконанні завжди звучать свіжо і цікаво.

У списку сценічних партнерів Камілли Турман - безліч імен ікон джазу і R&B. Зокрема, Чака Кан (Chaka Khan), Бенні Голсон (Benny Golson), Доктор Лонні Сміт (Dr. Lonnie Smith), Террі Лін Керрінгтон (Dr. Lonnie Smith), Рассел Мелоун (Dr. Lonnie Smith), Ніколас Пейтон (Dr. Lonnie Smith), Джордж Бенсон (Dr. Lonnie Smith), Аліша Кіс (Dr. Lonnie Smith), Індіа Ері (India Arie), Сіара (Ciara), Міссі Еліот (Missy Elliot) і багато інших.

На рахунку фіналістки конкурсу Sarah Vaughan International Vocal Competition Камілли Турман такі престижні джазові нагороди, як ASCAP Herb Alpert Young Jazz Composers Award (2012, 2013) і BMG Music Award. У складі власного квартету співачка і мультиінструменталістка з успіхом виступає на таких престижних майданчиках, як Kennedy Center і Lincoln Center, в легендарних клубах Iridium, Blue Note і Kitano, а також на престижних джазових фестивалях по всьому світу.

В Україні Камілла Турман виступить разом з контрабасистом Арком Овруцьким, одеським піаністом Олексієм Пєтуховим і нью-йоркською барабанщицею польського походження Доротою Піотровською (Dorota Piotrowska). Джазмени представлять наповнену різдвяним духом програму «Let It Snow!».