Українська казка, написана дітьми 21 століття, яких сучасна історія вчить зростати патріотами своєї землі.
Новорічна вистава, яка створена на основі українських народних казок.

Історія нашої Батьківщини - суцільна боротьба за свою свободу і незалежність. Навіть у казках український народ оспівував героїв, що боронили рідний край від злої сили. Одним із таких національних героїв був Котигорошко – звичайний сільський хлопчик, якому Бог дав фізичну силу та духовну енергію для захисту своєї землі.

Це нова казка про сучасного хлопчика, захопленого історіями козацької доби, який уві сні потрапляє у казку, де в образі Котигорошка стає на захист Вітчизни від двухголового Орле-Змія, що вкотре поневолив його народ. Для перемоги над чудовиськом Котигорошко збирає військо  з героїв українських народних казок. В бій проти ворога ідуть Вовк-Неситий та Лис-Микита, Колобок та Пан-Коцький, пес Сірко, Цар-Лев, Ведмідь  та інші знайомі з дитинства казкові герої.

Виконавцями всіх ролей та хореографічних картинок є діти – учасники відомого в Україні ансамблю танцю «Вітамінчики». Їх мрія про мир на своїй Богом даній українській землі трансформується в бажання внести свій вклад у захист своєї Батьківщини. Ця новорічна вистава – творіння юних душ, не лишить нікого байдужими.