Листопад 2023

КОП НА ДРАЙВІ: ПОРЯТУНОК БАБУСІ
Незграбний поліцейський Раян втрапив у неймовірну ситуацію: його бабусю викрав мексиканський картель. У Раяна та його колег є максимум 3 дні, щоб врятувати її. На них чекають екстремальні пригоди у Парижі, Абу-Дабі та Канкуні та одна місія – порятунок бабусі.
Країна: Франція
02.11.2023
Жанр: Комедія
Актори: Тарек Будалі («Одружись зі мною, чувак», дилогія «Супернянь»), Філіпп Лашо («Одружись зі мною, чувак», дилогія «Супернянь»), Жюльєн Арруті, Ванесса Ґуід, Хосе Ґарсіа та інші.
Марвели
Стрічка «Марвели» від Marvel Studios розказує про Керол Денверс, а.к.а Капітан Марвел. Їй вдалось віднайти себе, перемігши тиранів Крі та помстившись Абсолютному Інтелекту. Але через непередбачувані наслідки Керол доводиться взяти на себе тягар дестабілізованого всесвіту.
Одного разу обов’язок кличе її в аномальну червоточину, пов’язану з Крі. Там сили Керол набувають неочікуваного зв’язку із силами її супер-фанатки Камали Хан, відомої як Міз Марвел, і названої племінниці Моніки Рамбо, астронавтки космічної станції Т.Е.С.А.К. Колись близькі, Моніка та Керол останнім часом трохи втратили зв’язок.
Країна: США
Дата старту: 09.11.2023
Жанр: Супергеройський екшн
Актори: Брі Ларсон («Капітан Марвел», «Месники: Завершення»), Семюел Л. Джексон («Капітан Марвел», «Месники», «Месники: Ера Альтрона»), Заві Ештон («Під покровом ночі»), Іман Веллані (серіал «Міс Марвел»), Тейона Перріс, Моган Капур та інші.
БАЖАННЯ
Історія розповідає про кмітливу дівчину-ідеалістку, яка загадує настільки сильне бажання, що на нього відгукується космічна сила - маленька кулька безмежної енергії. Щоб врятувати свій народ, вони протистоять лихому королю. Адже коли воля однієї сміливої людини поєднується з магією, можуть відбуватися дивовижні речі.
Країна: США
Дата старту: 23.11.2023
Жанр: Анімація, сімейний
Актори: Кріс Пайн, Алан Тудик, Аріана Дебос та інші.
ДОЧКА БОЛОТНОГО КОРОЛЯ
Гелена має люблячого чоловіка, двох прекрасних доньок, бізнес… та одну таємницю. Поява Гелени на світ – це наслідок викрадення. Чоловік викрав її матір, коли вона була підліткою, і тримав у віддаленій хатині в болотистій місцевості. Тепер Гелені доводиться ризикувати всім, щоб вистежити свого небезпечного батька, який сформував її минуле і погрожує вкрасти її майбутнє.
Країна: США
30.11.2023
Жанр: Кримінальний, містичний, трилер, драма
Актори: Дейзі Рідлі (франшиза «Зоряні війни»), Бен Мендельсон («Темний лицар повертається», «Першому гравцю приготуватися», «Капітан Марвел»), Ґаретт Гедлунд та інші.
ТИХА НІЧ
За сюжетом фільму, молодий батько (Кіннаман) стає свідком трагедії, в якій його маленький син помирає, потрапивши під перехресний вогонь банди напередодні Різдва. Оговтуючись від рани, через яку він більше не зможе говорити, батько робить помсту - місією свого життя і приступає до суворих тренувань, щоб розплатитися за смерть свого сина. Рівно за рік різдвяна “тиха ніч” стане напрочуд голосною…
Країна: США
Дата старту: 30 листопада 2023
Жанр: екшн, трилер
Юель Кіннаман - Загін самогубців, Робокоп, Дівчина з тату дракона;Кід Каді - Не дивись вгору, Х, Перл;Каталіна Сандіно Морено - Сутінки: Сага, Кохання під час холери, Найжорстокіший рік.