В Центрі Довженка відбудеться єдиний київський концерт унікального для історії джазу проекту Аркадія Шилклопера (Німеччина, валторна, альпійський ріг) та Джона Сасса (США, туба) BRASSOLOGY.

Аркадій Шилклопер (Arkady Shilkloper ) – один з найкращих світових валторністів, а на альпійському розі він імпровізує з таким захватом, ніби цей інструмент найджазовіший з усіх.

Шилклопера вважають музикантом, що зумів змінити погляд на інструменти, яким в оркестрах віддають другорядні допоміжні партії. До BRASSOLOGY Шилклопер в різний час був учасником численних музичних проектів, в тому числі Moscow Art Trio, Pago Libre, Mauve тощо.

Джон Сасс (Jon Sass) – екстраординарний американський тубіст, який видобуває з цього доволі неповороткого інструменту легкі сольні партії. Музикант-віртуоз однаково вільно почувається у всіх музичних стилях: від джазу до класики, від блюзу до року.

Два музиканти-імпровізатори познайомилися в Vienna Art Orchestra. Разом вони створили свого роду Big Band в міні форматі або Marching Band в сучасному переломленні.

В рамках BRASSOLOGY Шилклопер і Сасс доведуть, що валторна і труба - інструменти, які створені одне для одного, і коли вони разом, то виходить насичена, хвилююча, натхненна музика.

«Все, що вони видобувають зі своїх інструментів – м'які мелодії і тягучі groove-лінії, особливі ефекти і звуки – це по-справжньому захоплює дух», - охарактеризував їх музику відомий німецький радіожурналіст Одило Клауснитцер (Odilo Clausnitzer).

Концерт почнеться о 20:00 на 5 поверсі Національного центру Олександра Довженка (вул. Васильківська,1, ст.м. Голосіївська).

Партнер проекту – посольство США в Україні.

Національний центр Олександра Довженка – державний кіноархів художніх фільмів, що зберігає більш ніж 4 600 найменувань кінотворів. Є єдиним Асоційованим членом Міжнародної федерації кіноархівів (FIAF) в Україні.