20 листопада (четвер) в 20:00 у фестиваль-ресторації відбудеться великий сольний концерт гурту «13». У рамках події буде презентовано новий кліп – на разі, вже другий для музикантів. Також на вас чекає виступ гурту «Silicon Vallets» із презентацією нового альбому!

Гурт «13». Формування колективу почалося ще у 2010-му. Після багатьох змін складу гурт отримав теперішній вигляд. Декілька років пішло на пошук власного звучання. Як наслідок – презентація першого веб-синглу «Живи на Межі» у березні 2013-го. До осені хлопці викладають ще 3 сингли у мережу. 13 листопада цього ж року відбувається реліз дебютного альбому «50/50″. Лімітованим тиражем видається перший диск, у який входять усі 8 записаних на той час пісень. Усі 8 можна почути на хвилях різноманітних інтернет-радіо.

Влітку 2014 року вийшов дебютний кліп гурту на трек «Живи на Межі», який відразу потрапив у ротацію на музичні канали А-ONE, ELLO та RU MUSIC, а сам сингл регулярно з’являється в ефірі ДЖЕМ ФМ. На разі хлопці працюють над записом другого студійника.

«Silicon Vallets». Гурт було створено в 2010 році в Києві. На момент створення хлопці не мали жодної ідеї, як себе називати. Тому приблизно протягом року вони грали та репетирували не маючи назви. Музичні смаки колективу формувалися під впливом таких відомих світових команд, як Stereophonics, Kings of Leon, Kelly Jones, the Almost та ін..

Коли: 20 листопада (четвер) в 20:00
Вхід: вільний