Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня» запрошує на Новорічні свята українців «Коляда», 28 грудня 2014 року в приміщенні Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.

Режисер-постановник - народний артист України, Микола Буравський.
За участю режисера - Василя Вовкуна.
Балетмейстер-постановник - заслужений артист України, В’ячеслав Вітковський.
Музика народна.
Вистава йде під супровід оркестру народних інструментів.
Керівник оркестру - Юрій Мілевський.

Новорічно-різдвяні свята завжди вирізняються з-поміж інших свят року. В стародавні часи вони розпочиналися у грудні відзначенням свята Андрія Первозваного і закінчувались у січні Водохрещею.

Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня» створив неповторну новорічно-різдвяну містерію «Коляда». Це Театралізована програма, що відтворює різдвяні та новорічні звичаї, обряди з колядками, щедрівками, хороводами, піснями та запальними танцями. Інсценізовані на високому професійному і художньому рівні складні зразки фольклорної спадщини розкривають особливості культурно-історичних традицій українського народу. Вистава відроджує призабуте із безцінних народних скарбів.

Сорок професійних співаків, музикантів і танцюристів сценічними засобами занурять Вас в народні обряди, звичаї, ритуали та розкриють Вам усі грані унікального колориту України. Зимовий народний танець «Метелиця», обрядова народна гра «Калита», відзначення свята Святого Миколая, родинний затишок у «Свят-вечір» все це реалістично відтворено в яскравій «Коляді».

Дійові особи та виконавці:

А.Пахомов - заслужений артист, артист театру «Берегиня».
Н.Буравська - заслужена артистка, артистка театру «Берегиня».
М.Карагода - артистка театру «Берегиня».
Р.Скорик - артист театру «Берегиня».
Та інші актори театру «Берегиня».