В рамках прем’єрного сезону першого українського голографічного театру «Visual Fusion» відбудеться черговий показ «Qweston: Лабіринт Глюка»

З улюблених мультфільмів викрадені герої! Щоб повернутися в свої мультики, їм доведеться битися з голографічним лиходієм Глюком і разом з маленькими глядачами пройти всі ігрові квести в загадковому лабіринті комп'ютерних ігор. Що саме допоможе їм перемогти? Магічна сила? Таємне заклинання? А, може бути, просто справжня дружба і допомога друзів!

Подаруйте Вашій дитині можливість стати героєм та потоваришувати з мультяшними персонажами!

Голографічний театр «Visual Fusion» – це мультимедійна платформа, реалізована високотехнологічною компанією «Visual Fusion Technology», що винайшла і реалізувала ідею взаємодії глядача і театру в технології Visual Fusion. Це рішення робить театр мобільним та універсальним, вивівши сценічне дійство на новий рівень сприйняття і можливостей.

Видовище на сцені вирізняється злиттям зорових ефектів і справжніх емоцій. Гра акторів та сюжети, втілені в режисерських рішеннях, поєднуються з технологіями доповненої реальності – голограмами, відео-ефектами, фізичними та інтерактивними елементами взаємозв’язку дійства та глядача.