В рамках прем’єрного сезону першого українського голографічного театру «Visual Fusion» відбудеться черговий показ «Українського голографічного каверу» за участі колективу В&B PROJECT у складі Сергія Шамрая (баян), Тетяни Мазур (бандура) і Назара Стеця (контрабас).

Від Vivaldi до Metallica з українськими бандурою та баяном. Незабутні хіти у поєднанні з ефектами доповненої реальності – голограмами відомих виконавців та відео-ефектами. Український колектив В&B PROJECT надав новий подих національним інструментам. Бандура та баян можуть звучати по-сучасному, рок-кавери та саундтреки у професійному аранжуванні Вас у цьому переконають.

Глядачі зможуть не лише почути, а й завдяки ефекту доповненої реальності і побачити кавери на композиції таких виконавців, як Океан Ельзи, Скрябін, Metallica, Queen, Muse, Adele, Michael Jackson, Beyonce, Яе Тірсен та інші.

Голографічний театр «Visual Fusion» – це мультимедійна платформа, реалізована високотехнологічною компанією «Visual Fusion Technology», що винайшла і реалізувала ідею взаємодії глядача і театру в технології Visual Fusion. Це рішення робить театр мобільним та універсальним, вивівши сценічне дійство на новий рівень сприйняття і можливостей.

Видовище на сцені вирізняється злиттям зорових ефектів і справжніх емоцій. Гра акторів та сюжети, втілені в режисерських рішеннях, поєднуються з технологіями доповненої реальності – голограмами, відео-ефектами, фізичними та інтерактивними елементами взаємозв’язку дійства та глядача.