Прем*єра опери "Коріолан"  у рамках проекту Влада Троїцького "Нова музика".


29 листопада о 19:00 у Центрі  культури та мистецтв "КПІ" відбудеться довгоочікувана подія – прем’єра опери "КОРІОЛАН" (автор ідеї Влад Троїцький) за однойменною п’єсою Вільяма Шекспіра.  
Цей драматичний твір був вибраний невипадково. На думку режисера і керівника проекту Влада Троїцького, більш актуальний і болісний текст для постановки у театрі сьогодні знайти складно.
В основі трагедії Шекспіра – життєпис давньоримського вождя Гая Марція Коріолана, із змалюванням політичних інтриг та бунту народу проти свого лідера. "Коріолан» – ну дуже актуальний сьогодні. Це такий гадючник, умовно "кулуари Верховної Ради", - коментує Влад Троїцький.


НОВА ОПЕРА сьогодні — популярний  у всьому світі жанр. В епоху поглиблення зв’язків між різними видами мистецтв такий музично-сценічнний твір стає як ніколи актуальним, викликає інтерес як у публіки, так і у постановників. В Україні, натомість, опера до цього часу не звертала на себе належної уваги композиторів та режисерів.
Репетиції опери "Коріолан", яка має всі шанси стати однією з головних театральних прем'єр сезону, почалися у серпні. І вже 20 вересня в рамках "ГогольFest" глядачам було представлено 45-хвилинний тізер майбутньої вистави. 
Музичну палітру опери утворюють поєднання тембрів акустичних інструментів та електроніки, академічної та народної манер співу, складних гармоній та сучасних драйвових ритмів. 
При роботі над оперою київcькі музиканти шукали принципово новий стиль, нову музичну мову. "Я давно думаю про необхідність розвивати нову академічну музику. Обіцяю:  "Коріолан" звучатиме по-справжньому цікаво і сучасно", - каже Влад Троїцький.