Бути, знову бути та ще раз бути Гамлетом

Кожна вистава в театрі – інший вимір. Деякі бувают двомірними, а інші існують в безкінечності – хоч і протягом всього лише години. 20 квітня вчергове відкриються шляхи в інші простори і часи – через переповнену емоціями сцену вистави «Гамлет» під куполом ATMASFERA 360. Перетинати межу між ними запрошує Театр Володимира Завальнюка "Перетворення".

Багатошаровість цієї вистави вже навіть не за канонами постмодернізму – вона стоїть ближче до концепції багатомірного часу Джона Віл'яма Данна. Як глядач, ви нібито знаходитесь тут і зараз, але перед вами відкривається нелінійна безмежність – настільки велика, наскільки в вас вистачає свободи сприйняття. Це – театр в театрі, який розбиває межу між глядачем та виставою. Актуальна форма, нанизана на вічний сюжет, в центрі якого така ж архетипічна особистість Гамлета. В центрі, від якого, як кола на воді, розходяться біль та подив головного персонажу.

Сувора умовність декорацій приводить до підкреслено простого і через те сильного символізму. Умовність амплуа – деяких персонажів грають по черзі, один актор може бути двома одразу. Гамлетом бажають бути всі, але ця голгофа дістається одному. Персонаж Ганни Яремчук – актор, якому настільки важко грати Гамлета, наскільки Гамлетові важко бути собою.

Отже, крізь форму – до суті. Там на нас чекає всесвіт, який зветься виставою від Театру Володимира Завальнюка "Перетворення". Приєднуйтесь до цього всесвіту, щоб побачити, як він пробивається крізь звичний двомірний світ сцени та глядача.

Режисер вистави: Володимир Завальнюк

Ролі виконують: Ганна Яремчук, Кирило Булкін, Олена Мотовилова, В’ячеслав Євтушенко