Спільний проект Pete-art gellery і Mainstream girls gallery за підтримки волонтерських об'єднань Народний тил і Офісна сотня Допомоги Українській армії.


Можна обрати життя в рожевих окулярах, можна не слухати про війну, можна не помічати небезпеки, обравши берег Середземного моря. Але ця країна – це дещо більше, ніж місце вашого проживання – це полігон для створення і розвитку вашого бізнесу. За цю країну варто боротися! Про хлопців, що її відстоюють, варто піклуватися!

Іноді нам здається, що все як і раніше: немає ніякої війни, і сонце яскраве, і довкола жовте листя. І тільки дзвіночок звідти, з зони АТО, повертає тебе до реальності, до розуміння скороминучості твого благополуччя. Бо там війна, і хтось поки ще абстрактний, віддячує своїм життям за твою можливість вести бізнес і жити як раніше.

Все почалося з дзвіночків, поповнень рахунків мобільного двом бійцям, із спілкування з ними… Так стають друзями. З цього починається небайдужість. З цього починається реальна допомога нашій країні.

Зараз наша група волонтерів активно співпрацює і користується підтримкою Народного тилу та Офісної сотні. Опікуємося воїнами 25 ОПДБр, 3 батальйону територіальної оборони Львова та 11 батальону «Київська Русь». На сьогодні ми ще додали в список підопічних групу наших воїнів, котрі потребують допомоги, нашої небайдужості. Щодня додаються нові завдання, і ми вже не можемо розраховувати лише на власні зусилля, власні фінансові можливості, щоб підтримати тих людей, котрі бережуть наш спокій і нашу країну.

Ви маєте унікальну нагоду. Придбавши будь-яку з представлених робіт ви допомагаєте наблизити День Великої Перемоги та отримуєте для себе картину художника - митця, твори якого прикрашають провідні галереї і музеї Європи. Робите вдалу інвестицію та добру справу одним рухом.

Серед покупців буде розіграно лотерею. Переможець отримає особистий подарунок від Майстра.