28 вересня 2014 року, Будинок Художника - вечір  поезії та презентація нової книжки актуальної поезії, вечір шанувальників нашої чарівної співочої країни!! Ви будете насолоджуватись спілкуванням з  Анато́лієм  Матвійчу́ком - відомим українським співаком, виконавцем і автором (поетом-пісняром і композитором) пісень української традиційної естради.Пісні та вірші Анатолія Матвійчука надзвичайно різноманітні за стилем і тематикою: серед них є сповнені ліризмом,які торкаються вічних тем призначення і місця людини в світі, людських стосунків, кохання. Ним написано чимало філософських балад, а також веселих і запальних творів, які стали майже народними.Починаючи творчий шлях  журналістом, з 1988 року Анатолій Матвійчук працює як композитор та співак. Він створював пісні для Назарія Яремчука, Оксани Білозір, Таїсії Повалій, Ірини Білик, Віталія та Світлани Білоножко, Алли Кудлай, багатьох інших.
Всього написано понад 500 пісень, що виконувалися на професійній сцені.Анатолій Матвійчук - творець 8 авторських компакт-дисків («Два птахи», «Полустанок любові», «Король Шапіто», «Зачарована краса», «Ключі від Раю», «Жажда», «Моя Зоря», «Сповідь» та 4 поетичних книжок («Вірші», 1996; «Ноїв Ковчег», 1998; «Предтеча», 2003; «Сповідь», 2007), автор поетичних публікацій в газетній та журнальній періодиці.На рахунку виконавця - чотири великі сольні бенефіси «Полустанок Любові» (1996, 2000, 2004, 2007). Співак побував з гастрольними турами і окремими концертними виступами в багатьох містах і селах України, Канаді, Росії, Словаччині, Болгарії, Ізраїлі тощо.


 
Анатолій Миколайович здійснює також наукову і викладацьку діяльність - 2005 року закінчив аспірантуру і захистив кандидатську дисертацію на тему «Історична еволюція поетики української пісні», на кафедрі шоу-бізнесу КНУКіМ викладає низку спецкурсів (за напрямками Основи майстерності артиста, креативні технології шоу-бізнесу, основи журналістської майстерності, психологія творчості). З 2012 року Анатолій Матвійчук очолив кафедру Журналістики КНУКіМ.З 2000 року - Народний  артист України. Лауреат Національної премії імені І.Франка. Лауреат літературних премій імені А.Малишка, О.Олеся, Д.Луценка.Будьте з нами 28 вересня!!
Попереджаємо, у залі всього 600 місць!!