10 ювілейна виставка ІнтерАГРО 2014

Міжнародна виставка рентабельного високоефективного сільського господарства «ІнтерАГРО» - це епіцентр інновацій сільськогосподарської техніки та обладнання. З 2013 року вона набула формату виставки заводів-виробників сільськогосподарської техніки та обладнання, все більше наближуючись до стандартів найбільших світових сільськогосподарських виставок.

У 2014 році учасники виставки представлять останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва та агрохімію.

Цікавою буде програма ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво або комерційне використання.

У 2013 році виставка ІнтерАГРО вкотре підтвердила свої лідируючі позиції серед сільськогосподарських виставок України та країн СНД.
У роботі виставки взяли участь 376 компаній,
 в тому числі 90 іноземних з 16 країн;
національними експозиціями були представлені Франція, Аргентина та Індія,
колективними експозиціями – Німеччина, Туреччина та Італія;
загальна площа виставки склала більше 35 000 кв. м, що зробило її найбільшою за всю історію проведення заходу;
виставку відвідали понад 14 000 фахівців з України і країн зарубіжжя.

Тож, запрошуємо ознайомитись з новинками світового та вітчизняного машинобудування, їх технічними характеристиками, особливостями придбання і експлуатації, запропонованими учасниками зі світовим ім’ям на 10 ювілейній виставці «ІнтерАГРО» 28-31 жовтня 2014 року.