У кожного з нас є таланти, амбіції, захоплення які не завжди виявляються неоціненими і зайвими в режимі найнятої праці. Проте, природа людини така, що лише рух за власної метою, лише розкриття свого внутрішнього потенціалу дозволяє акумулювати кванти щастя, колекція яких робить наше життя яскравим і унікальним.
Погана новина полягає у тому, що через кризу ми мусимо працювати ще більше та інтенсивніше, і тим самим приіділяти все менше часу творенню свого світу.
Однак є і добрі новини. Їхня суть зводиться до того, що змінюється економічний уклад, підвищується вартість нематеріальних активів, стирається межа між роботою і хоббі, поріг входу у цей новий світ для винахідливих і підприємливих стає доступнішим. Ясна річ, ця трансформація відбувається не за умовчанням, і для того щоби скористатися її перевагами потрібно врахувати кілька суттєвих моментів і дотримуватися загалом нескладних, але неухильних принципів.
Отже про 5 головних правил і 3 базових принцими монетизації власного потенціалу знань йтиметься у майстер-класі від директора Агенції культурних стратегій Миколи Скиби.