СмачноFest - це новий формат заходів, який поєднує у собі кухню  народів світу, shopping-зону,  виставку молодих українських художників та приємний відпочинок  у центрі міста.

Гості фестивалю зможуть скуштувати традиційні страви В’єтнаму, Китаю, Індонезії, італійську пасту, солодощі Індії, австралійські пироги, кавказький шашлик та узбецький плов. Не обійдеться і без улюблених українських страв.

Для відвідувачів буде створено комфортну атмосферу: можливість відпочити просто неба у самому центрі столиці,  спробувати на смак нові страви, послухати виступи починаючих та відомих виконавців. На фестивалі буде представлена виставка сучасного мистецтва та арт-ярмарок просто неба – MARTS OPEN ART FAIR ,  де  буде запропоновано можливість придбати живописні роботи у невимушеній і доброзичливій  атмосфері у супроводі фахівців арт-ринку.

 Черговою особливістю СмачноFest стане  перегляд короткометражних фільмів про кохання, вечірнє бармен-шоу, лаунж-зона. Не забули ми і про дітей, для яких працюватиме планетарій та батут.

До речі, саме на Смачноfest відбудеться кастинг популярного шоу «МастерШеф», а переможець останнього сезону Євген Злобін проведе  кулінарні майстер-класи.

Приходь з друзями на СмачноFest  - свято для шанувальників кулінарної культури    та   охочих цікаво проводити свій час!