Вперше в Україні! Всі зірки світового ММА з 15-ти країн.
Не пропусти!!!Наймасштабніший, міжнародний турнір зі змішанних единоборствпройде в Україні за версією WorldWFC cage encounter #3. 4 квітня 2015 року у Палаці Спорту Києва.

Долучись до легенди, підтримай наших.
Переможе Україна!

В Україні, за підтримки Мiнiстерства молоді та спорту України, з 2014 року розпочала свою роботу світова ліга MMA WorldWFC.
Турніри придбали професійний рівень світового стандарту.
Тепер це видовищні заходи світового рівня, в рамках яких найбільш рейтингові бійці всіх країн  можуть отримати право вийти в гекасон WWFC - найбільший у світі шестикутник для боїв ММА зроблений за спецзамовленням ліги WWFC - 11 метрів.

Пропонуємо Вам стати свідком легендарного, найвидовищного і популярного турніру зі змішаних єдиноборств (ММА) світової ліги  WorldWFC cage encounter #3
який пройде 4 квітня 2015 у Палаці спорту (Київ). І в майбутньому.

Враховуючи високий коефіцієнт рейтингу трансляцій турнірів ліги WWFC на Європейських телеканалах, рівень і популярність бійців ліги в світі і місце проведення турніру з величезним технічним райдером (світло звук) - можна сміливо сказати що цей захід національного рівня для України.

Зірки гексагона MMA (шестикутник WWFC - 11 метрів) з п'ятнадцяти країн, які виступатимуть 4 квітня (посилання на деяких бійців):

Родзинкою турніру очікується жіночій бій Французьської спортсменки Roxana Texeyra.