Форум «Time is Money» відбудеться 28 червня 2020 року о 10:00 у Київському Палаці Спорту.

Інформація щодо спікерів:

Іцхак Пінтосевич:
— автор 14 книг бестселерів;
— бізнес - тренер в корпораціях P&G, Deloitte, MasterCard і AVON;
— власник одної з найкращих тренінгових компаній України, що навчає онлайн-платформи, видавництва мотиваційної літератури;
— підготував більше 3000 коучів і 1000 бізнес-тренерів;
— входить до трійки найбільш високооплачуваних бізнес-тренерів на російськомовному просторі;
— понад 2 млн підписників в соціальних мережах Facebook, Youtube, Instagram.

Олександр Герчик – яскравий приклад емігранта, який підкорив Уолл-стріт і отримав світове визнання в індустрії фінансового ринку.
Трейдер, який протягом 20 років своєї історії трейдинга не мав ні одного збиткового місяця по версії Mojo Wall Street Warriors, а також, він був визнаний найбезпечнішим трейдером в секторі daily trading.

Максим Темченко:
— президент «Клубу Міліонерів» з 67 філіями в 5 країнах;
— автор 6 книг бестселерів з особистих фінансів;
— автор YouTube -каналу з фінансів і розвитку.

Дмитро Стрижов — український IRONMAN, власник охоронного холдингу "Шериф", під охороною якого більш ніж 22 000 об'єктів. Лідер ринку в своєму сегменті.

Андрій Остапчук — засновник клубу бізнесменів Європи - Young Business Club з філіями в Лондоні та Нью-Йорку. Автор YouTube-каналу з бізнесу - Andrew Ostapchuk. Рекордсмен «Книги рекордів України».

Андрій Дрогобицький — співзасновник LeBoutique . Річний оборот компанії перевищує 50 мільйонів доларів, а загальна вартість бренду 100 мільйонів доларів.

Андрій Шатирко — топ-спеціаліст з просування в YouTube, засновник агентства SHATYRKO AGENCY.

Дмитро Макаров — інтернет - підприємець. У 14 років заробив свій перший мільйон доларів, засновник рекламного агентства Zlodei.

Всі спікери розкажуть завдяки чому вони стали успішними. Наші спікери розкажуть, чому потрібно вірити в себе, займатись улюбленою справою і як бажання можуть перетворюватись в цілі і досягнення!
ТОП-спікери діляться своїми знаннями, навичками і мотивацією до нових звершень. Тому, що світ змінюють люди, які йдуть до своєї мети, не дивлячись ні на що!

Цей форум для тих хто:
1. Мріє створити свій власний бренд;
2. Тільки почав свій шлях підприємця;
3. Має свій діючий бізнес, але майже не зрушив з місця;
4. Та інших підприємців, які мають невирішені питання.