Напередодні Нового року трапляються усілякі дива: приходить у гості Святий Миколай, звичайні тато і мама виявляються крутими піратами з далеких світів. І можна, узявши Святого Миколая за руку, прийняти участь в надзвичайній мандрівці: побачити на власні очі справжніх велетенських драконів, побувати в гостях у володарів океанів, потоваришувати з мегамонстром! І врешті решт дізнатись, що кожен з нас – це супергерой. Основна зброя якого – це розум, чесність, доброта. І що повага до батьків, вірна дружба і сміливість – це основа успіху у будь-якій пригоді!
 
Цікавий, захоплюючий, повчальний сюжет
Яскраві костюми
Професійні актори, в тому числі талановиті актори-діти
Каскадери (найвідоміша в Україні команда каскадерів XGST)
Акробати
Ростові ляльки
Спеціальні ефекти
3D декорації
«Живий» звук
 
Перед виставою в холі працюють аніматори – проводять ігри, конкурси, естафети. Чарівник показує справжню магію. Ростові ляльки зустрічають значні групи глядачів.

Після вистави працюють фотозони. Можна сфотографуватись зі справжнім Святим Миколаєм особисто, з іншими героями вистави. Та отримати подарунки!
 
Вартість 1 квитка — 220 грн та 270 грн (залежно від місця). До вартості квитка входить солодкий подарунок (вага 440 грам). Вміст подарунку: шоколадні цукерки, льодяники, желейні цукерки, сок.

Вистави проходять у «Будинку Архітектора» – вулиця Бориса Грінченка 7

Зручне розташування – біля метро Майдан Незалежності (3 хвилини пішки)