В рамках реалізації театрально-освітнього проекту МЕТАТЕАТР під керівництвом режисера Олега Ліпцина.

Творче об'єднання АРТ ФОРУМ спільно зі школою англійської мови Оксфорд Класс проводитимуть серію майстер-класів/репетицій по роботі з драматичним текстом мовою оригіналу (англійська).

Процес репетицій є новою експериментальною формою створення сучасного поліваріантного драматичного тексту в результаті практичної взаємодії театральних акторів та професійних перекладачів.

До участі у репетиціях запрошуються професійні актори та актори-аматори (сценічний стаж не менше 5-ти років), які володіють англійською та українською мовами.

Щоб взяти участь у майстер-класах, необхідно заповнити анкету ( https://goo.gl/hGfWkz ) і пройти співбесіду з керівником проекту.

Для отримання детальної інформації пишіть нам за адресою: [email protected]

Куратори курсу:

Олег Ліпцин - український та американський театральний режисер, актор, дослідник театру та педагог із міжнародним досвідом викладацької діяльності. Один із провідних експертів по теорії Ігрового театру. Автор ідеї та художній керівник проекту МЕТАТЕАТР.

Діана Клочко - мистецтвознавиця, лекторка, співзасновниця перекладацької премії "Metaphora”.

Дедлайн подачі заявки: 12 жовтня 2018 року.

Дати співбесід: 13-14 жовтня 2018 року.

Початок репетицій: 15 жовтня 2018 року.

Закінчення репетицій: 30 листопада 2018 року.

Графік репетицій: 2 рази на тиждень, пн-пт, 18:00-21:00

Місце: Дім Майстер Клас, вул. Б. Хмельницького, 57б.

Необхідний рівень англійської: В1(середній) і вище

Вік учасників: 25+

Театрально-освітній проект МЕТАТЕАТР реалізується за підтримки Українського культурного фонду. Участь у проекті безкоштовна.