А ти готовий до неймовірної пригоди?

У 2018 році Україна знову увійшла до міжнародного календаря найбільш захоплюючої спортивної події Legion Run. На цей захід також, з нетерпінням, очікують такі країни, як: Італія, Ізраїль, Китай, Греція, Кіпр, Болгарія, ОАЄ, Саудівська Аравія, Словаччина та Литва.

28 липня у Києві на території комплексу "X-Park" ти будеш стрибати, повзти і долати перешкоди, бруд, колючий дріт, лід та свої страхи разом із командою друзів.

Legion Run – це п’ятикілометровий забіг з перешкодами, для команди чи індивідуальної участі. Наші заходи – це відмінна можливість випробувати свої фізичні та психологічні межі, і поділитися епічними моментами з Вашими друзями, колегами та сім’єю. Це не гонка і не змагання проти інших. Це чудові веселощі для дорослих!

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ:

Пригоду, яку Ви ніколи не забудете
Безкоштовне пиво
Медаль
Ексклюзивну футболку « I AM LEGION»
Можливо кілька подряпин, синців та бруд в місцях, де його бути не повинно
Справжню гордість собою

Легіони (хвилі)

Легіон (хвиля) складається з 175 людей та починається кожні 20 хвилин. Перший Легіон стартує о 10:00 ранку. Переконайтеся, що Ви приїдете для реєстрації не пізніше ніж за годину до старту Вашої хвилі. Залиште також час для того, щоб припаркуватися та розігрітися. Будь ласка, будьте на стартовій лінії, щонайменше за10 хвилин до початку.

ГЛЯДАЧІ

Ви не плануєте бігти, та все ж хочете споглядати за всім та розділити з учасниками драйвовий настрій? Хочете показати підтримку своїм друзям і добре посміятися? Приєднуйтесь до нас, це абсолютно безкоштовно! Ми одні з небагатьох в цій галузі, хто дозволяє глядачам стежити за учасниками протягом всього маршруту забігу і робити знімки. Тому не забутьте зробити багато епічних кадрів Ваших друзів в багнюкі, воді чи вогні.