ДУСТ² / Дні українського сучасного театру і танцю – зріз перформативних практик українського незалежного та експериментального театру і танцю, які свідомо протиставляють себе естетиці класичних та академічних театрів, запроваджуючи сміливі пошуки на кордонах перформативних мистецтв.

ДУСТ² приурочений до міжнародної конференції IETM (професійної мережі перформативних мистецтв), яка вперше відбудеться в Києві 21-24 червня 2018 року. Сім постановок ДУСТ² були відібрані з-поміж майже 50 проектів з усієї України.

У продажу доступні як квитки на окремі вистави, так і денні абонементи, а також абонемент на усі 3 дні фестивалю.

 

КАЛІКИ

Київський академічний театр «Золоті ворота»
Нова драма / тривалість: 1h20

Це історія про двох крутих пацанів, які звісно ж бачать себе дорослими… А про що ж іще можуть розмовляти двоє дорослих хлопців, як не про дівчат та про майбутнє, у якому не буде клініки… Зрештою, завжди варто пам’ятати: безглуздо марнувати життя, намагаючись змінити те, що не в змозі змінити. Краще витратити ці зусилля, аби зробити когось щасливим. Бодай на мить.

Вистава створена за п’єсою сучасного німецького драматурга Серґія Ґьоснера «Mongos» за підтримки Ґете Інституту в Україні. Вистава «Каліки» – висвітлює проблеми дорослішання тинейджерів, які тільки посилюються через набуту ними інвалідність. В своєму режисерському рішенні Стас Жирков, як завжди, робить акцент на виконавців та їх живий діалог із аудиторією.
Київський академічний театр «Золоті ворота» засновано 1979 року. Нині театр підтримує та просуває молодих театральних режисерів, акторів, хореографів та сценографів, створює вистави за сучасною українською та європейською драматургією, співпрацює із митцями із закордону та висвітлює важливі соціальні питання сьогодення.