ДУСТ² / Дні українського сучасного театру і танцю – зріз перформативних практик українського незалежного та експериментального театру і танцю, які свідомо протиставляють себе естетиці класичних та академічних театрів, запроваджуючи сміливі пошуки на кордонах перформативних мистецтв.

ДУСТ² приурочений до міжнародної конференції IETM (професійної мережі перформативних мистецтв), яка вперше відбудеться в Києві 21-24 червня 2018 року. Сім постановок ДУСТ² були відібрані з-поміж майже 50 проектів з усієї України.

У продажу доступні як квитки на окремі вистави, так і денні абонементи, а також абонемент на усі 3 дні фестивалю.

 

 

ВЕСІЛЛЯ: Opera-tradition
Львівський муніципальний театральний, художньо-дослідницький та освітній центр «СЛОВО І ГОЛОС» 
Сучасний музичний театр / тривалість: 1h15

Драматургія вистави Весілля складається із 28 старовинних українських весільних пісень, які разом зі сценографією та костюмами Оксани Караванської сплітаються у надзвичайно тендітне, мерехтливе та водночас складно виконане мереживо театрального дійства. Це дійство не є відтворенням весільного обряду чи ритуальним театром. Постановниця, акторки та художники говорять сучасною мовою зі сучасними глядачами на теми, що актуальні у всі часи для всіх людей всіх народів – про любов, людські взаємини, жінку та чоловіка, про рід та родину, дітей та батьків.
Вистава Весілля була учасником українських та міжнародних фестивалів: «Золотий лев» (Львів, Україна), Порто Франко (Івано-Франківськ, Україна), INNOWICA (Польща), Мельпомена Таврії (Херсон, Україна).
Львівський муніципальний театральний, художньо-дослідницький та освітній центр «СЛОВО І ГОЛОС» заснований у 2010 році співачкою-актрисою та художнім керівником Наталією Половинкою. Центр здійснює театральні та музичні постановки, концерти, провадить лабораторії та  майстерні (акторські, традиційний та духовний спів, аркан), а також проводить власний Міжнародний фестиваль традиції ДРЕВО.