ДУСТ² / Дні українського сучасного театру і танцю – зріз перформативних практик українського незалежного та експериментального театру і танцю, які свідомо протиставляють себе естетиці класичних та академічних театрів, запроваджуючи сміливі пошуки на кордонах перформативних мистецтв.

ДУСТ² приурочений до міжнародної конференції IETM (професійної мережі перформативних мистецтв), яка вперше відбудеться в Києві 21-24 червня 2018 року. Сім постановок ДУСТ² були відібрані з-поміж майже 50 проектів з усієї України.

У продажу доступні як квитки на окремі вистави, так і денні абонементи, а також абонемент на усі 3 дні фестивалю.

 

ОСІНЬ НА ПЛУТОНІ
Сашко Брама та Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса
Сучасний театр / Тривалість: 1h20
Осінь на Плутоні – це погляд на буття та цінності крізь призму людини, яка капітулювала перед часом і опинилася в полоні власної пам’яті та власного болю. Людини яка ще не «померла», але й не «живе». Робота запрошує глядача подивитись в очі власним страхам і здійснити онтологічну експедицію в старість як таку.
Опрацьовуючи психологічні та екзистенційні проблеми старості, автори вистави впродовж року перебували в тісній взаємодії з мешканцями геріатричного пансіонату. Цей досвід був трансформований в художнє висловлення, наскрізною ниткою якого є сум вічної душі за досконалим світом. Міждисциплінарний метод роботи дав можливість об’ємніше відтворити відчуте, побачене та почуте – вистава створена на перетині документального та лялькового театру, танцювально-перформативних практик та просторового аудіо-дизайну.
Проект реалізований за підтримки Ґете Інституту, Британської Ради, Львівської міської ради.
Сашко Брама – драматург та режисер експериментального театру, який базується на документальних дослідженнях. Його роботи були представлені на фестивалях Radikal Jung (Мюнхен, Німеччина), ГОГОЛЬFESТ (Київ, Україна), Divadelna Nitra (Нітра, Словакія), GLOBALIZE COLOGNE (Кельн, Німеччина), Die in Beauty (Берлін, Німеччина), DESANT UA (Варшава, Польща).