8-12 липня до Києва вперше приїздить неймовірна американська школа вокалу Estill Voice Training!

Це перший навчальний курс Estill в Україні!

Відомі співаки з усього світу використовують цю унікальну та потужну систему кожен день.

За 5 днів ви зможете пройти перший і другий рівень навчання!

Цей курс призначений для тих, хто хоче покращити свої вокальні навики і підійде, як співакам, так і акторам, вчителям та іншим спеціалістам, професія яких невід'ємно пов’язана з голосом.

Під час навчання учасники освоять вокальні структури, які впливають на якість мовлення та створення звуку. Кожна вправа допоможе освоїти цілий ряд різних голосових методик. Навички, які ви отримаєте пройшовши тренування, допоможуть вам зрозуміти, як керувати своїм голосом, дадуть вам краще розуміння безмежних можливостей людського голосу і того, як зберегти його яскравим і здоровим.

Кожного дня голосові вправи будуть практикуватися в невеликих групах. Учасникам буде надано можливість вивчити застосування прийомів і в індивідуальному репертуарі, а також задати запитання та обговорити їх.

На Estill Voice з учасниками будуть працювати два викладача на англійській і російській мовах.

Для реєстрації, будь ласка, зв'яжіться з Лаурою Марті (англійською, українською або російською мовами) за адресою [email protected]

З питаннями з приводу матеріалу курсу, звертайтеся до інструктора Corinne Morini Mager, на адресу [email protected] (англійською або німецькою мовами).

Тривалість курсу - 5 днів

8-12 липня, Київ, клуб Музичний простір МК (вул. Б. Хмельницького 57 Б)

Спеціальна ціна для Укрїни - 550 EUR (звичайна 750 EUR)

Кількість місць обмежена