Art Ukraine Gallery запрошує Вас на авторські екскурсії виставкою “Більше ніж скульптура”, які відбудуться у ці вихідні!

24.03 (субота) о 14:00 (українською) та о 15:00 (англійською)

25.03 (неділя) о 14:00 та о 16:00 (українською) та о 15:00 (англійською). Екскурсії за розкладом безкоштовні.

Вартість вхідних квитків в галерею:

Повний квиток – 50 грн.

Пільговий квиток – 30 грн.

Право на пільговий квиток мають пенсіонери, школярі, студенти (за наявності посвідчення). Сімейний квиток розрахований на двох дорослих і одну-чотири дитини віком від 12 років.

Також ви можете замовити екскурсію українською, російською, англійською, італійською, французькою у будь-який зручний для вас час. Контактний номер: +380 67 2 47 21 96, Вікторія. Вартість екскурсії на замовлення 250 грн з групи.

«Більше ніж скульптура» - це найбільший скульптурний проект, що поєднує новітні технології доповненої реальності з традиційними медіа, концентруючи увагу на актуальних тенденціях, ретроспективах та надбанні українських пластичних мистецтв.

Організація світу, якою ми її знаємо, знаходиться у русі: з'являється все більше нематеріальних елементів, які змінюють глобальну економіку, але залишаються непомітними у сфері чуттєвого сприйняття. Проект «Більше ніж скульптура» проявляє сутність речей сучасного світу, викриваючи «точку відліку» через пластичні мистецтва як формалістський скелет реальності, та в той же час ставить її під сумнів розширюючи простір віртуальними елементами. Адже світ крихкий, як і найстійкіші парадигми.

Скульптура здатна відтворити обази, позбавлені візуального шуму. Це своєрідна деконстукція реальності до «чистої» форми, її сенсу, що може стати фундаментом у суспільстві консументів, переповненого штучним та побутовим. Але наступний крок подібний до головного постулату дзен-буддизму: тобі не належить нічого, крім уяви. Доповнена реальність та віртуально існуючі об'єкти змінюють сприйняття простору – він стає загальнодоступним. Класична система ієрархії за рівнем добробуту заміщується ієрархією володіння інформацією та вмінням її аналізувати і розуміти, адже все нематеріальне і є за своєю суттю інформацією. Головне питання полягає у тому, який засіб дешифрування віртуального обере людина, яка досліджує матеріальне шляхом руйнування. Яку піраміду цінностей побудує в умовах домінування великих даних (Big Data)?

Серед учасників проекту:

Саїд Ахмаді, Юлія Бєляєва, Владислав Волосенко, Марта Ващук, Мирослав Вайда, Дмитро Грек, Євген Годенко, Петро Гронський, Олександр Дяченко, Сергій Западня, Єгор Зігура, Олексій Золотарьов, Костянтин Зоркін, Олег Капустяк, Віктор Коновал, Володимир Кочмар, Антон Логов, Олександр Ляпін, Роман Мінін, Анна Миронова, Нацпром, Ілля Новгородов, Василь Одрехівський, Володимир Одрехівський, Віталій Протосеня, Іван Підгайний, Володимир Сай, Віктор Сидоренко, Олександр Сухоліт, Анатолій Твердий, Данило Шуміхін, Сергій Шауліс, Василь Ярич.