27 березня 2018 року Нацiональний музей «Київська картинна галерея» запрошує відвідати виставку «У всякого діла свій запах і смак...»

Виставка розповідає про ремесла та професії, пов’язані з різними етапами розвитку людської цивілізації протягом ХІХ та ХХ століть.

Твори з колекції музею експонуватимуться у 5-ти виставкових залах 1-го поверху. Ви зможете подивитися очима знаних та маловідомих художників на представників зниклих або забутих професій (скринькар, візник, лахмітник, лампівник, рознощик), зануритись у світ творчих професій (музикантів, художників, акторів, танцюристів), побачити представників багатьох сучасних професій (рибалки, штукатури, ткалі, метробудівниці).

На виставці експонуватимуться понад 80 творів живопису, графіки, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва з колекції музею.

Глядачі побачать твори Б.Патерсена, О.Варнека, О.Реджіо, П.Сведомського, О.Орловського, З.Серебрякової, Б.Кустодієва, М.Реріха, В.Сурикова, Є.Лансере, І.Гінцбурга, Т.Яблонської та багатьох інших.