ЛА-ЛА-ЛАЙ-НО
Вистава про зради і перемоги
Дикий театр.

Напівбог Геркулес, легендарний син Зевса, відомий своєю надлюдською силою в черговій реінкарнації потрапляє в Україну. Щоб прокормити дружину і заплатити агенту - він вимушений шукати роботу. На біржі праці Геркулесу пропонують справу державного рівня: врятувати країну від лайна, в якому вона потопає. Ця справа – має стати його шостим подвигом...

Надихнув Фрідріх Дюрренматт
Художній керівник вистави - Максим Голенко
Режисер - Олексій Доричевський
Художниця - Тая Карась
Відео - Ніна Захоженко
Музика - Олександра Морозова
Асистенти режисера: Яна Безсмертна, Рая Ідрісова
Продюсер - Ярослава Кравченко

У ролях:
Деяніра: Оксана Борбат (актриса театру і кіно, актриса Дикого театру) , Лі Берлінська (актриса театру і кіно, актриса театру Крот)

Геркулес: Андрій Кронглевський (актор "Дикого театру" і кіно, резидент в Подпольный стендап), Дмитро Соловйов (актор "Дикого театру", Театру "Колесо" і кіно)

Тантал. Директор Цирку:
Олег Примогенов (актор "Дикого театру" і кіно), Олег Шушпанніков (актор "Дикого театру" і кіно)

Спірідула. Перша ведуча країни: Катерина Башкіна (актриса "Дикого театру" і кіно), Анна Абрамьонок (актриса "Дикого театру" і кіно)

Іфігенія. Друга ведуча країни : Марина Ейсмонт (актриса "Дикого театру" і кіно), Ольга Арутюнян (актриса театру і кіно)
Заспані елідійці: Ольга Арутюнян, Катерина Башкіна, Анна Абрамьонок , Марина Ейсмонт

Філей. Син президента: Віталій Ажнов (актор театру "Золоті ворота" і кіно), Ігор Білиць (актор театру, режисер, драматург, Bilyts Art Centre)

Полібій. Агент: Орест Пастух (актор та режисер Франківського драмтеату і кіно), Дмитро Усов (актор Дикого театру і кіно, Вистави "НАШ КЛАС. Історія в XIV уроках")

Авгій. Президент Еліди: Олександр Ярема (актор театру і кіно, актор театру "Золоті ворота", Театру Юного глядача на Липках), Сергій Солопай (актор театру і кіно)

Камбіз. Наймит Президента: Ігор Ніколаєв (актор Театру на Подолі і кіно), Володимир Канівець (актор Театру Драми і комедії на Лівому березі Дніпра і кіно)