Громадський транспорт не лише задовольняє наші суспільні потреби, але і є середовищем для соціальних відносин. В середньому щодня мешканець Києва проводить до 2 годин у міському транспорті. Користуючись громадським транспортом, ми стаємо частиною системи, де є свої правила та загальноприйняті норми поведінки. Деяких правил ми дотримуємося, іншими нехтуємо або ж порушуємо. В громадському транспорті чітко прослідковуються стан та настрої суспільства.

#тролейбусніхроніки – це почуті розмови та побачені ситуації у тролейбусах Києва. Протягом останніх 2 років авторка виставки записувала та публікувувала #тролейбусніхроніки на свої сторінці у Facebook.

Ці історії – зріз українського суспільства. Цінності, манера спіл кування, відносини, виховання, погляди, захоплення, проблеми, переживання та обурення. #тролейбусніхроніки не засуджують чи виправдовують, просто розказують і дають можливість глядачу чи читачу подивитися на різні життєві ситуації, в яких, можливо, він колись теж був, зі сторони; висловити свою реакцію та прокоментувати. Ці історії спонукають задуматися над власною поведінкою, цінностями та зрозуміти, що ми також формуємо ту реальність, у якій живемо.

Авторка виставки: Ольга Гарбовська

Тривалість виставки: 13-31 березня, 2018

Ольга Гарбовська народилася у місті Новий Розділ, Львівської області. У 2002-2003 році навчалася у США за «Програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX)». Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка. З 2009 року проживає у Києві. Працювала асистентом програми FLEX (Американські Ради з міжнародної освіти) та координатором програми «Медійне Сусідство» (BBC Media Action).

Авторка 2-ох дописів книги «Літопис самовидців. Дев'ять місяців українського спротиву» проекту Оксани Забужко.

У 2015 році брала участь у ART-Kyiv Contemporary.

Ще з студентських років активно займається громадською діяльністю. У 2015 році організувала проект «Цілющі барви», в результаті якого, разом з волонтерами, розписала 2 приміщення Національної дитячою лікарні «ОХМАТДИТ»та зібрала більше 30 картин для відділення інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей.

З 2015 року працює менеджером соціальних медіа і зв’язків з громадськістю Американського дому. Є співзасновницею зустрічей SMM Talks.

Любить експериментувати використовуючи різні техніки та матеріали. Ліпить, малює та майструє для себе та у своє задоволення.

Вхід вільний

Для того щоб потрапити до Американського дому необхідно мати при собі паспорт або посвідчення водія.