• Головна
  • Уламки металу й постраждалий на полі Київщини: що сталося
10:42, Сьогодні

Уламки металу й постраждалий на полі Київщини: що сталося

Уламки металу й постраждалий на полі Київщини: що сталося

Правоохоронці розслідують обставини аварії, в якій виявлено постраждалого. Про це повідомляє поліція Київщини.

На місці події було розпочато слідство. Унаслідок сильного удару автівка "відлетіла" в сторону за межі проїжджої частини, а уламки металу були розкидані в різні сторони посеред поля.

Моторошні наслідки аварії були встановлені за адресою:

"Днями, на автодорозі Бориспіль-Дніпро, сталася дорожньо-транспортна подія", - повідомляє поліція Київщини.

За хвилину до зіткнення: що сталось

  • Правоохоронці попередньо встановили, що водій автомобіля Volkswagen не обрав безпечної швидкості руху та не дотримався безпечного інтервалу;
  • У цей момент йому на зустріч рухався водій Hyundai;
  • Зупиняти авто або змінювати напрямок руху було вже пізно - сталось фатальне зіткнення!

Кров за кермом

Оглянувши пошкоджену автівку, правоохоронці виявили постраждалого й кров за кермом. З'ясовано, що від сильного удару травмувався водій, який їхав на зустріч порушнику правила дорожнього руху:

"Внаслідок ДТП водій Hyundai отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований", - повідомляє поліція Київщини.

Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Стан постраждалого

  • Після медичного огляду було встановлено тілесні тілесні ушкодження середньої тяжкості;
  • На місце події було викликано лікарів.
  • Постраждалого госпіталізували.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аварія #лікарі #уламки #метал #постраждалий
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення