• Головна
  • У центрі Києва буде гучно: стартують телевізійні зйомки
Стаття
15:00, Сьогодні

У центрі Києва буде гучно: стартують телевізійні зйомки

Стаття
У центрі Києва буде гучно: стартують телевізійні зйомки

Телевізійники оголосили про перші зймоки "Караоке на Майдані" в новому форматі. Про це повідомляє телеканал "ТЕТ".

Після шестирічної перерви музичне шоу "Караоке на Майдані" повертається на українські телеекрани. Оновлений проєкт транслюватиме телеканал ТЕТ, а перші зйомки стартують уже цього місяця!

Локація та дата перших зйомок

Цього разу програма змінить своє традиційну локацію на головній вулиці Києва. Через близькість Хрещатика до Меморіалу Героїв Небесної Сотні, організатори вирішили перенести майданчик у історичну частину міста - мальовничий Поділ:

  • Де: Київ, Контрактова площа.
  • Коли: 25 квітня (субота).
  • Графік: з 11:00 до 15:00 (планують відзняти одразу три випуски).

Наступні знімальні дні заплановані на 9 та 10 травня:

"А також зустрічаємось 9 та 10 травня — з 11:00 за тим же графіком і в тому ж місці", - повідомляє телеканал ТЕТ.

Нова місія та благодійність

Повернення шоу має важливу благодійну місію. Новий сезон вуличного караоке створюється на підтримку реабілітаційного центру «Титанові»:

"Телеканал ТЕТ та «Королівський смак» повертають «Караоке на майдані» заради важливої благодійної мети — підтримки реабілітаційного центру «Титанові». Тож будемо співати, ділитися теплом і разом допомагати тим, хто цього потребує. Перші донати можна зробити вже зараз — за QR-кодом у відео, а також за посиланням у шапці нашого профілю", - повідомляє телеканал "ТЕТ" у інстаграм.

Під час зйомок та ефірів триватиме збір коштів на допомогу українським захисникам, які проходять відновлення.

Шанувальників програми закликають брати із собою близьких, рідних і друзів: 

"Беріть із собою близьких, гарний настрій і не соромтеся співати на повний голос. Хто знає — можливо, саме ви станете улюбленим народним співаком", - говорять телевізійники.

У центрі Києва буде гучно: стартують телевізійні зйомки , фото-1

Хто стане ведучим

Шоумен Ігор Кондратюк був незмінним ведучим шоу протягом 20 років.

Цього року він є креативним продюсером та правовласником формату, проте ім’я нового ведучого (або ведучої) поки залишається таємничою інтригою для глядачів:

"Мені у моєму віці брати участь у розважальному шоу під час війни — якийсь є внутрішній бар'єр. Я його не можу подолати. Я вірю, що це формат, який працює. Усі хотіли зі мною, але я зараз буду не дуже адекватно сприйматися глядачами. Я вже такого віку… Є кілька нюансів, які важливі. Аудиторія від початку існування Караоке на Майдані — це жінки 35+, яким зараз у переважній більшості треба дивитись на когось більш молодого або молоду, енергійного. Розумію, що у мене був свій шарм і гумор. Був автентичним. Але я хочу, щоб цей формат працював навіть коли мене не буде. Відчуваю, що зараз це для мене буде зайве. Люди будуть довго порівнювати, але потім змиряться. Я на розважальні шоу не ходжу. Може я буду фігурувати у передачі, але вести її не буду", — прокоментував Кондратюк, як пише видання life.nv.ua

У центрі Києва буде гучно: стартують телевізійні зйомки , фото-2

Цікаві факти з музичного минулого Майдану

  • Завдяки "Караоке на майдані", багаторічним місцем проведення якого була площадка на вході до Пасажу на київському Хрещатику, на велику сцену вийшли й почали свою професійну співочу кар'єру.
  • Перший випуск знімався у Києві в січні 1999 року, а наразі останній 20 січня 2019-го.
  • Світовий рекорд. «Караоке на Майдані» — найтриваліший музичний проєкт в історії українського телебачення. Програма безперервно виходила 20 років (з 1999 по 2019 рік). За цей час було відзнято понад 1000 випусків. Жодне інше шоу в Україні не змогло повторити такий марафон.
  • Унікальна фішка шоу — глядачі голосували не лише грошима в капелюх, а й курячими яйцями. Переможцем ставав той, хто збирав більше купюр, але «яєчний» етап був обов'язковим для фіналістів.
  • Українське «Караоке» виявилося настільки вдалим, що формат продали за кордон. Програма під різними назвами виходила в Казахстані та Грузії.
У центрі Києва буде гучно: стартують телевізійні зйомки , фото-3

Перший крок до великої слави: хто став зіркою шоу-бізнесу

  • Тіна Кароль. Юна Тетяна Ліберман співала в караоке на Майдані, але, як не дивно, не перемогла в той день.
  • Макс Барських. Виступав ще підлітком, демонструючи свій характерний стиль.
  • Віталій Козловський. Один з найуспішніших випускників. Він не просто переміг, а став справжнім народним улюбленцем, що відкрило йому двері в проєкт «Шанс».
  • Alyosha та Дмитро Каднай. Також проходили школу «вуличного співу» перед великою сценою.




Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#телебачення #шоу #музика #Хрещатик #караоке
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення